OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


"Ici ce najmanje za equity koji posjeduje i koji je pretvoren u dionice.".
a to je po Vama koliko ?

Jel to onda 7,5kn ?🤫🤪

po pisanju svih ovdje min 7kn …


po pisanju svih ovdje min 7kn …

nije baš da se svi slažu da je 7 kn minimum,to se nadamo mi koji smo unutra jer da postoji opći konsenzus oko toga već bi cijena bila na 7 kn.

micardo
Uzmete u obzir “strah od nečega” plus vrijeme do natječaja plus da li će se netko i koliko njih javiti plus vrijeme do ponuda itd. plus standardni diskont na samu cijenu koju burza uvijek obračunava i tek onda dobijete neku viziju zašto je cijena tu gdje jest, a gdje se očekuje da bi u konačnici mogla biti.

@micardo
Usprkos vašem mišljenju, OPTE se pokreće i ide prema 7 kn. Da se samo mali dio love iz Kraša prelije u OPTE, cijena može otići dosta visoko, a kako idemo prema kraju godine cijena će biti sve viša zbog natječaja. Osim toga, najveći dioničari su svoja potraživanja konvertirali u dionice po 10 kn tako da je vrijeme da i OPTE opet krene.

Ignore: KressoM, delux

iako su totalno različiti sektori, na primjeru kraša vidjeli smo što znači kad se pojavi kupac koji želi preuzeti tvrtku pa dionica odradi +200% i to čak bez natječaja! …a ovdje tek treba ići međunarodni natječaj i ponude za par mjeseci….
kad već spominjemo kraš, koliko % bi realno još mogao narasti kraš s razine na kojoj je sada, a koliko bi u % mogla s ovih razina narasti opte? meni je odgovor na to pitanje ujedno i odgovor da li je sada bolje kupovati/držati dionice kraša ili opte……

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



po pisanju svih ovdje min 7kn …

nije baš da se svi slažu da je 7 kn minimum,to se nadamo mi koji smo unutra jer da postoji opći konsenzus oko toga već bi cijena bila na 7 kn.

[/quote]

Koliko se sjećam opći konsenzus u jednom trenutku je bio na 15kn, ako se ne varam.
To ne znači da će tako na kraju i biti, ali je lijepa okrugla cifra 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Je, predivna je.
A 20 kn još okruglija i ljepša.:-)
Naravno, nema garancija za ništa.
Ispratimo trgovanje i natječaj…

Izgleda da je PT DRVO u ofanzivi.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


@micardo
Usprkos vašem mišljenju, OPTE se pokreće i ide prema 7 kn. Da se samo mali dio love iz Kraša prelije u OPTE, cijena može otići dosta visoko, a kako idemo prema kraju godine cijena će biti sve viša zbog natječaja. Osim toga, najveći dioničari su svoja potraživanja konvertirali u dionice po 10 kn tako da je vrijeme da i OPTE opet krene.

izgleda da ste točno pogodili tajming

ignore: one

Ono što je meni ovdje jako drago vidjeti je upravo to PT DRVO koje očito ima podosta keša a sljedeća stanica je onaj mega otpor na 7,20-7,30 koji bi mogao šaptom pasti baš uz pomoć jačeg igrača a to je sve mi se čini PT VODR.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

PT DRVO izbija na br.8, to je sigurno.
Samo je pitanje s koliko.
Vjerovatno s barem trećinom današnje količine.

New Report

Close