OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se. Samo muče napaćeni narod.
Neš ti naloga nekog…bezveze

Hoćete da ja stavim na ask 6 znamenki komada na 5.80?:-)
Baš bi bilo fora.

@NaBiduAsku Apsolutno to vrijedi i za ovoga na asku. Ovdje očito ima glavinjanja ko u priči što stvara veliku volatilnost – u prijevodu raj za trejdere. Samo naprijed, meni paše 😉

Istina. Netko je kupovao po 6-7 kuna i nije mu bilo puno, a sada mu je odjednom 5,5 KN puno.
S druge strane netko nije prije prodavao po 6-7 KN, a sada se gura na asku na 5,5 KN ne bi li prodao.

Cijena dionice je uslijed različitih signala jako varirala i sada se zadnjih dana stabilizirala, što je po mom mišljenju dobro.

Ako netko ne krene jako izlaziti i nema nekih signala za rast prema gore te ako se netko veliki (tipa neki fond) ne uključi u kupovinu na temelju predanog elaborata, ostat ćemo na ovoj cijeni. Barem nema fluktuacija i valova kao zadnjih tjedana.

Zašto sada nitko sa foruma ne kupi tu količinu na 5.5 kn?

rambo, metalik?

Ja sam kupio na 4,80 u petak, a neću prodavati prije 10kn…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Hehe, nekome fluktuacije pašu. A nekome idu na živce.
Meni je dobro dok fluktuira uzlazno prema gore.:-)
Ne trejdam s ovom dionicom jer se bojim da ne dođe neki dobar info pa pobjegne.
Ali razumijem trejdere, bolje vrabac u ruci nego golub na grani itd. Sve jasno.
Ali osim ovog gore naprosto nije moj stil. Lijen sam. Ne da mi se.

BudFox
Zato jer nemaju love ili zato jer čekaju niže.
Možda dočekaju, a možda i ne.

Ono što će se gotovo sigurno desiti u narednom periodu je da će podosta ljudi znati iskličnu cijenu iz elaborata. I kad to iscuri samo će se dogoditi neobjašnjiv rast, kao onaj prvi s 1.70 na 3.20. Sad znamo da je to po svoj prilici bilo curenje info o pregovorima s UG za Tele2.

Ili su već pokupovali i curinu dotu ?

@zlocesti – Da. Većina dugoročnih na ovom forumu je pokupovala koliko je mislila i više ne planira kupovati. Bez obzira koliki se rast očekuje. Jednostavno im je dovoljno uz trenutni rizik.

Ovi sa 244 komada su pretpostavljam branitelji, ima ih u knjizi dosta sa tom cifrom…

Čeka se kraj dana pretpostavljam da se uzme ta količina na 5.50

du_Lac
Ma jasno. Ekipa koja je kupila ranije ima dosta i ne da im se više.
I ne samo to, nego im se ne da kvariti prosjek. Mada je ta logika bez veze. Zarada je zarada. Prosjek je nebitan.
Ja ću vidjeti najesen da gricnem još malo, ako ne pobjegne do tada već će se osjetiti neka dinamika, pozitivna nervoza, jer će biti svega par mjeseci do objave natječaja.

New Report

Close