OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na cijeni od 5.xx moze se konstatirati da trziste vjeruje u uspjesnu prodaju po barem 10 kn. Ipak je 6 mjeseci do natjecaja pa natjecaj pa prodaja pa javna ponuda i tek nakon toga lova. Znaci za godinu dana.
Iako je prinos od 100% gotovo zagarantiran ne da se ljudima cekati.

Moja je pretpostavka da će trajati barem 1,5 godina dok ne dođe novac nakon uspješne prodaje, ali to su sada detalji.

Prodaja je po meni praktički 98-99% sigurna.

Nama nedostaje većih igrača (fondova, mirovinaca) da počnu kupovati. Mali sami ne mogu održavati cijenu. Makar vidimo danas da nitko neće prodavati jeftinije, a i da nitko neće kupovati skuplje trenutno od ove cijene.


I meni je glupo kad Optima pada jer se napucava Atpl na kojoj osim zavrti trejd i bjezi

ovo je 100% točno
sad se čeka da vozarine odu u minus i onda tamo kreće rasprodaja i povratak keša u opte.

Od 5 do 15 kn se isplati malo pricekati..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

i isplati se stavljati što veću količinu na ask, pogotovo par desetaka tisuća i čekati na bidu. Vidim da je to ovdje fora.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Fora je da se više nitko ničemu ovdje ne čudi.
33 820 komada na asku, na 5,50
Vrlo principijelno 🙃

Lijepa demonstracija sile ( 33000kom na 5.5 Kn ).
Ipak, cijena se djelotvornije ruši poklapanjem bida nego pokazivanjem dionica. 🙂

33 000 od 4 naloga. Ali u svakom slučaju fora… sve je fora ovdje a najviše je fora strogo održavati dionicu na niskim razinama.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Prošli ponedjeljak je ekipa doslovno PROŽDRLA puno više od toga po 6.3 na samom otvaranju prije nego su ovi zatukli cijenu po objavi dobre vijesti. Moje pitanje ekipi je – ako vam je bilo tada dobro po 6.3, zašto vam sad nije dobro po 5.5 ?! Imate li uopće target i ideju zašto ste ovdje ili samo glavinjate kako vjetar tržišta puše?

Tko vjeruje u daljnji rast lijepo sada može kupiti 33 000 dionica po 5.5 kn

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Rambo ocito imaju target…
3×5=15… dakle kupovali bi na 5 kuna!

@rambo

meni je više fascinantno to što ovaj sad na asku na 5,50 nije mu bilo dobro na 6,30 i na velikom prometu ali mu je sad super na 5,50 ovako mrcvariti sebe i ovaj napaćeni narod.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close