OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://seenews.com/news/croatias-ht-prepares-to-sell-optima-telekom-660460



@tizian
– To sam i ja mislio. I jako sam se angažirao da AZTN objavi da je elaborat predan. Što se potom desilo. Informacija da je elaborat predan iskorištena je da se podigne volatilnost dionice što je dodatno narušilo povjerenje.

Jedino što mi, dugoročni dioničari, mirnije spavamo jer smo sada sigurniji da prodaja ide.

ili ne ide . Jedino je to sigurno .

to da prodaja ide ili ne ide . AZTN je rastegnuo to i potkrijepio modusima na hrvatski način .

kako kome paše .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ovakva količina komentara nije vidjena od IP Ine i ht

najvrednije stvari u životu su besplatne

371.991 RGU. Od čega 39.451 poslovnih, a 332.540 rezidencijalnih.

S time da se i jedni i drugi dijele na JGU (jedinstvenu govornu uslugu), IPTV i Internet. Poslovni segment još ima 2.128 korisnika Big date. Pogledaj fi. Sve ti piše.

Mislim da to nije bilo pitanje od kolege vanille. Insinuira da će Optima imati puno manje korisnika za godinu dana jer će korisnici (među njima i ja) preći kod našeg najpoštenijeg i najjeftinijeg operatera, HT-a.
Moš mislit. Ni u snovima.
Godinama nas ubijaju s cijenom (korisnike), najskuplji su, dobit vrhunska a da su pri tome, u ovih 20ak godina, otpustiti masu naših ljudi (zaposlenika).

Croatian telco sale set in motion

“Hrvatski Telekom (HT) has submitted documentation to the Croatian Competition Agency (AZTN) on the preparation of the sale of Optima Telekom.”

https://www.telegeography.com/products/commsupdate/articles/2019/07/05/ht-begins-optima-sale-process/

” There has been some speculation that United Group, which already has a number of operations in south-east Europe, may be interested in acquiring Optima, which offers a range of broadband, telephony and pay-TV services across Croatia”

Na zalost nema jos likvidnosti na burzi da vise dionica istovremeno raste pa je nezadovoljstvo onih koji nemaju Optimu razumljivo.


Na zalost nema jos likvidnosti na burzi da vise dionica istovremeno raste pa je nezadovoljstvo onih koji nemaju Optimu razumljivo.

I meni je glupo kad Optima pada jer se napucava Atpl na kojoj osim zavrti trejd i bjezi bas i nema neke igre. Ali dobro, sve je to folklor na ZSE.




knjižim to kao gotovu stvar sa zadrškom od godinu dana i posvećujem se ostatku portfelja.

– gospon Verdi,
– po kojoj cijeni to knjižite ???
[/quote]
pojma nemam. završna neka. dati ću se iznenaditi.
[/quote]

Nema tu puno iznenađenja.
Uz dva jaka zainteresirana kupca početna cijena je 10, a kupci dodaju premiju koju su spremni platiti.

Najbolji su mi beba ( novorođeni ) nickovi.
Svaki tjedan nove bebe i sve su rođene sa revizorskim certifikatima i iskustvom vrhunskog brokera.

@upupup
mozda ih zaposli United group ili neka druga firma kao vrhunske analiticare za buduce kupovine po svijetu .

@havi

Taj vrli analiticar se na jednom drugom topicu pohvalio kako kupuje TPNG, a ovdje pljuje po OPTE.

New Report

Close