OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da je danas naglo porasla i nastavila rasti bio bi to pump & dump.
Ovo rušenje i kontroliranje cijene garantirano znači interes “velikih” za sakupljanje dionica.
Ovakvo trgovanje je najbolja vijest za one koji su odlučili ostati do kraja.

ide ispod 5 KN jer je puno prevše trejdera unutra
oni sad oće van i kaptalizirat dobit
to je to

...from Doboj!


Ovo rušenje i kontroliranje cijene garantirano znači interes “velikih” za sakupljanje dionica.
Ovakvo trgovanje je najbolja vijest za one koji su odlučili ostati do kraja.

naravno, što više zatuku dionicu dolje, sreća dioničara bit će to veća. na 5 kn bit će osmjeh od uha do uha, na 4 kn suze radosnice, a na 3 kn ekstaza i vatromet

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

iznad 5 kn na kupnji je jedva 22.000 dionica dok je do 6 kn na prodaji oko 100.000 dionica.jasno je kuda će cijena sutra (ispod 5)

Bas je super kada imas najnizu prodaju na 5.6 i ti onda stavis prodajne naloge, ne na 5.55, nego na 5.45 i 5.40.

Cisto onako da prodas jos jeftinije nego bi mogao. 🙂

@ zorangutan
Mjesecima smo bili na 1.7 Kn. Realno?
Cijenu će na kraju odrediti kupac, a ne “market makeri” i day traderi.

@LeoNT
To su igre trejdera, svidjelo im se jučer kako su zatukli cijenu pa danas opet ponavljaju obrazac.

Ignore: KressoM, delux

Usa sa 3kn izasa sa 5.5kn, i uzeo malo divki za pare koje sam zaradio (nije puno al eto 83% zarada na opte nije loša). Sad kako su ušli ovi profesionalci koji bi me izludili pa sam izaša. Iskreno jos ce trebat iskustva da shvatim sta se sve ovdje dogadja. Hvala onima sto nude dobronamjerne savjete =D

@ persuric
Isla sam brojati
Do 6 kn je na prodaji 60 tisuca
Ovo je repriza trgovanja na 1.70
Svi znamo kako je zavrsilo.
Nitko nema papira za bacanje do beskraja.
Ajde bokic.
Moderator ce nas i tako svih obrisati

@zlocesti
nisi uracunala one na 6 kn. s njima je ukupno 99.747 dionica na prodaji
bok i tebi

Ajmoooo!!!



Pazi ovo, tko je jučer kupio 10000 komada na 4,7 kn = 47000 kn
Danas je prodao 10000 komada na 6.4 kn = 64000 kn
Razlika 17000 kn Lijepa zarada u samo jedan dan

a pazi sad ovo, na 6,4 je prošlo oko 75k dionica=480 000,00kn i svi ovi koji su to kupili trenutno su u minusu ukupno oko 70 000 kuna … heben gubitak i to u samo 2 sata, što kažeš na to,?
[/quote]

ako je to modus operandi koji poznajem, frajer je i danas već zaradio cca 60 kilo kuna. i nije mu prvi put!

New Report

Close