OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da ce ATPL doci u fokus da se ‘ekipa’ vise prestane zagađivati ovj topic.




Realna cijena je minus X (-X). Znači, bolje 0 nego minus. Kupcu bi se više isplatilo registrirat novi telekom nego se mučit s ovim što je ostalo od optime. Nije moglo opstat ni prije, a kamoli sada kad je oglodana i proučena/snimljena od HT-a, budućeg konkurenta.
Tako da, baš će biti zanimljivo vidjeti hoće li biti onih koji su spremni platiti išta za ove ostatke tvrtke koja je ni prije glodanja nije mogla funkcionirati.
Cijena koju će tražiti prodavatelji je potpuno nevažna. Mogu oni tražiti što hoće.

kad i kad si rekla da si prodala na samom dnu. ima zapisano. sad samo možeš sjesti i plakati.
[/quote]

Molim te nađi to kad sam rekla da sam prodala. Nikad nisam imala opte, niti ću je imati. Takve dionice ne uklapaju se u moju strategiju. A nije niti moj stil pisanja da pišem kad sam što kupila, a kad prodala. Mislim da ni to nisam nikada napisala, za niti jednu dionicu.

Tako da si promašio dva puta u jednoj rečenici.
Nadam se da ti s procjenom u što uložiti ide bolje 🙂
[/quote]
ne da mi se sad tražiti jer imam pametnijeg posla. znam da je neki ženski nick bio. ako nisi nikom ništa no ako nisi interesent za ovakve dionice onda ne vidim ni nekakvu racionalnu svrhu pisanja.

who dares, wins

Dajte se spametite.
Ovo ne izlaze trejderi.
Izlazi veliki račun, jučer i danas, navrat nanos bez pameti.
Veliki se igraju mačke i miša.
A ako su mali ulagači kupili 300 tisuća komada danas, svjetlo ‘ ko božićna jelka

Čestitam svima koji su uspjeli prodati Optimu ujutro na 6,40 , imate nos, svaka čast!
Do kraja dana bi mogla stagnirati ovdje oko 5 – 5,50 , a poslije tko zna…
Netko veliki izlazi i ne dopušta da cijena poraste…isti onaj koji ju je jučer
zatukao na 4,50…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Optima je rijedak papir na kojem prodavači nastoje prodati što jeftinije

Pak ak ti ne vidiš da lik krati Optimu da bi pumpao ATPL?

Špekulanti.

https://seenews.com/news/croatias-ht-prepares-to-sell-optima-telekom-660460

“…United Group, a leading multi-play telecommunications and media services provider in Southeast Europe, might be interested in its sale.

United Group agreed to buy in June the Croatian business of Swedish peer Tele2 for 220 million euro ($248 million).”

Ajmo…gasimo monitore…
Vidjela sam do sada nasilje svake vrste ovdje.
Sve bude, i prođe
Iz trgovanja na razini 1,70 se dalo puno naučiti.

Onaj bicikl koji sam jucer skromno spomenuo je sad u minusu…, a mogao bi i jos koji kak je krenulo. A tocno sam znao da cim ponovno ovdje udem da cu “popusiti”

cijena opte ne pada zato jer je opte loša priča nego jer:
1. prepuna je trejdera koji su svjesni da ova priča ide u letargiju koja će potrajati do kraja godine pa izlaze van i ulaze u druge, treutno u atpl
2. nema velikog kupca koji bi amortizirao izlazak trejdera i branio cijenu od pada
3. čak i srednjeročni ulagači svjesni su da do nekog novog momenta na dionici predstoje mjeseci čekanja pa se ne žure s ulaskom nego čekaju veće diskonte kakav je bio jučer kad je palo sve do 4,50 kn….

zato je lako moguće da ćemo danas sutra opet kupovati opte na 5 kn ili niže…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Baš je lijepo ujutro poraslo na konkretnu vijest…šteta što su je ovako zatukli…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

@zorangutan
slažem se,,,sačekat novi jači pad na 4 kn pa u dokup

@budfox
sell on news!

...from Doboj!

New Report

Close