OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Barbosa

Ako je vama za gledanje uspjesnosti ulaganja vremenski rok 2 sata onda burza definitivno nije za vas.
Probajte na kladionici.

Mislim da će sutra nastaviti postojan rast do objave neke
nove poticajne vijesti, kada bi mogli napraviti preskok 10 kn…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

@budfox
znaš i sam da neće biti tako….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovo s naglim dizanjem cijene odmah na otvaranju na 6,4 kn je lukava taktika trejdera jer kad dionica nakon toga padne na 5,5-5,7 kn neiskusna ekipa ima u glavi tih 6,4 s otvaranja pa kupuju jer se nadaju da će i oni uvaliti netom kupljeno po 6,4 kn,al ne kuže da im se trejderi i dalje iskrcavaju nešto niže-oko 6 kn

a kad im trejderi izmaknu fiktivnu potporu na kupnji, otvara se opet (auto)put prema 5 kn,kao što je bilo jučer

Uh kako goropadno izgledaju ovih 46 000 kom na 6 kn… a kad malo pogledaš taj ‘veliki’ nalog sačinjava 9 manjih naloga… prosjek 5000 kom po nalogu… neš ti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Može još koja analiza zašto Ćurki prodaje hahahahahaha

tko zna što sutra nosi ovdje, ovo je vrtuljak, pa
se osjećamo kao da trgujemo na pravoj burzi…
da je bar više ovakvih likvidnih dionica

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Evo kako to izgleda u prilogu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Koji jadni drukeri ovdje, većina ih prodala pa bi sad kupila…morate malo jače drukati…ovaj Barbosa predvodnik u podmetanjima a još mu moderator dopustio da mu postovi ne cenzuriraju

Ova “igracka” se pokvarila, djeca uzela novu”atlanska” je in !

Neka se slobodno protrguje što veća količina dionica na ovim razinama. Tada će se, nadam se, smanjiti volatilnost, i mirnije ćemo dočekati kraj godine te raspisivanje natječaja.

hm
izgleda mi da ne ide na 6 nego na 5 kn.
samo da ne ode ispod 5?

ignore: one

New Report

Close