OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@jubito
bilo uravnoteženje. ja sam čekao da vidim finale i reko ništa više za danas kad eto vidiš.

Da a sto se moze na uravnotezenju postavljati naloge poslije 4 jer to je bilo
[/quote]

Mislim da bi se to u nekim normalnim okolnostima prekinulo u 16:01, ali očigledno su odlučili pustiti.
E sad, da li je to bilo slučajno ili namjerno …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Na burzi se ne moze kupiti iza 16.00, i ovo u 16.05 je bila nista drugo nego provedba naloga koji je dan u 15.55, znaci valjan nalog koji je proveden nakon prestanka blokade.

E sad me zanima sutrašnje otvaranje i tko će sada staviti svoje dionice na prodaju…..





@jubito
bilo uravnoteženje. ja sam čekao da vidim finale i reko ništa više za danas kad eto vidiš.

Da a sto se moze na uravnotezenju postavljati naloge poslije 4 jer to je bilo
[/quote]

Mislim da bi se to u nekim normalnim okolnostima prekinulo u 16:01, ali očigledno su odlučili pustiti.
E sad, da li je to bilo slučajno ili namjerno …
[/quote]
Od zadnje blokade,jutrošnjeg pada,narasla je vise od 10% i onda opet ide dražba uravnoteženja
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32822

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Sve je to tak kad svako gleda sebe i kak da zaradi koju dionicu vise na prodaj-kupi..umjesto da svi mali povuku naloge s prodaje..evo sto nam se dogada,polako nas muzu..2-3 velika igraca prodaju medu sobom,dizu i spustaju cjenu,izazivaju paniku i uzimaju sve sto se uzeti da od nas malih…

Ujutro sam napisao da svi stavimo naloge oko 3 kn jer se vidjelo da se cijena siluje.
Svaka čast i ZSE dražba uravnoteženja iza 16 odrađena školski puštanje naloga (30.000 kom. na kupnji po 5.60 pa skidanje istog). Bravo!!! Sutra će i to biti KIKIRIKI!!!

Nije mi bilo jasno kako je postavljen i kamo je nestao taj nalog na 5.60.

Nakon 16.00 i dalje su se stavljali i micali nalozi na bidu. Cak je stavljen i maknut veliki nalog na desetak hiljki nakon 16.

Sutra na otvaranju preko 6 kn

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Predajom “papira” AZTN-u ujedno i počinje postupak prodaje Optime, a to je sad i formalna vijest, dakle, novinari samo trebaju zbrojiti dva i dva i doći će do toga, a to će biti jaka vijest u ljetnoj sezoni kiselih krastavaca.


Ma meni ta cijena iz elaborata uopce nije bitna.

Najbitnije mi je koliko je Optima vrijedna UG, A1 ili nekom trecem. A to mislim, da je jako puno i da ce nas izuti iz cipela. 🙂


Ma naravno. Glavno da nema više prostora za špekulacije, ovo je krajnja potvrda da prodaja ide po navedenim mjerama. Što je u procjeni me ne tangira.
Pravu cijenu ću dobiti od kupca Optime, kolika god ona bila…

A gledajte……. 7kn x 70 milijuna dionice je 490 milijuna kuna ili 65 milijuna eura.
Zar će Zaba dati svoj udio za taj novac ?
I kad pribrojimo dugove ….
Ne znam vam ja te Vaše ebidt-e , ja to odokativno…….pa smo na istom 🙂

Realna cijena je minus X (-X). Znači, bolje 0 nego minus. Kupcu bi se više isplatilo registrirat novi telekom nego se mučit s ovim što je ostalo od optime. Nije moglo opstat ni prije, a kamoli sada kad je oglodana i proučena/snimljena od HT-a, budućeg konkurenta.
Tako da, baš će biti zanimljivo vidjeti hoće li biti onih koji su spremni platiti išta za ove ostatke tvrtke koja je ni prije glodanja nije mogla funkcionirati.
Cijena koju će tražiti prodavatelji je potpuno nevažna. Mogu oni tražiti što hoće.

New Report

Close