OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada vidim da je 3 dionicar Hanzekovic mislim da se varate da ce ova firma pod kljuc. Taj advokat je bijesno unovcio udio u Dinersu i cisto sumnjam da bi imao toliki udio u ovoj dionici da ona nema perspektivu. Da li je to spajanje (osobno mislim da jeste) ili neznam kakva druga strategija ali da ce firma propasti, to su gluposti! Niti jedna skoro firma nemoze se pohvaliti sa poslovanjem zadnjih godinu i pol vremena stoga nije optima neki crni labud medju bijelima. Malo treba vidjeti sumu od stabla, dugorocnije naravno. Nek se plasira vijest o strateskom partneru ode ona 70 posto a tada ce biti kasno za plakati. Da ce ZABA propasti to je doista smijesno, osim ako to ne misle oni koji zive od danas do sutra i na takvoj zaradi dionica. A to je spekulacija pa tko voli nek izvoli.


Kada vidim da je 3 dionicar Hanzekovic mislim da se varate da ce ova firma pod kljuc. Taj advokat je bijesno unovcio udio u Dinersu i cisto sumnjam da bi imao toliki udio u ovoj dionici da ona nema perspektivu. Da li je to spajanje (osobno mislim da jeste) ili neznam kakva druga strategija ali da ce firma propasti, to su gluposti! Niti jedna skoro firma nemoze se pohvaliti sa poslovanjem zadnjih godinu i pol vremena stoga nije optima neki crni labud medju bijelima. Malo treba vidjeti sumu od stabla, dugorocnije naravno. Nek se plasira vijest o strateskom partneru ode ona 70 posto a tada ce biti kasno za plakati. Da ce ZABA propasti to je doista smijesno, osim ako to ne misle oni koji zive od danas do sutra i na takvoj zaradi dionica. A to je spekulacija pa tko voli nek izvoli.

Laviv, razmislite malo bolje: jeste li toliko sigurni da Zaba ne čuva nekome vlasničku poziciju u Optimi [cool]

dragi kolege, moji postovi o stečaju Optime ili Zabe su ironičnog karaktera….a Optima i Zaba su prilično povezani, što izloženošću što egom nekih ljudi koji su involvirani u cijelu priču…ali naravno to je samo moje viđenje cijele priče



Kada vidim da je 3 dionicar Hanzekovic mislim da se varate da ce ova firma pod kljuc. Taj advokat je bijesno unovcio udio u Dinersu i cisto sumnjam da bi imao toliki udio u ovoj dionici da ona nema perspektivu. Da li je to spajanje (osobno mislim da jeste) ili neznam kakva druga strategija ali da ce firma propasti, to su gluposti! Niti jedna skoro firma nemoze se pohvaliti sa poslovanjem zadnjih godinu i pol vremena stoga nije optima neki crni labud medju bijelima. Malo treba vidjeti sumu od stabla, dugorocnije naravno. Nek se plasira vijest o strateskom partneru ode ona 70 posto a tada ce biti kasno za plakati. Da ce ZABA propasti to je doista smijesno, osim ako to ne misle oni koji zive od danas do sutra i na takvoj zaradi dionica. A to je spekulacija pa tko voli nek izvoli.

Laviv, razmislite malo bolje: jeste li toliko sigurni da Zaba ne čuva nekome vlasničku poziciju u Optimi [cool]
[/quote]

Moguce kolega da drzi nekom poziciju, mozda nekom talijanskom partneru …. sve ce se vidjeti.

Kako naša starija sestra danas poletila;a kad će mo mi [sad]


Kako naša starija sestra danas poletila;a kad će mo mi [sad]

verry soon [cool]
<38 [lol]


Kako naša starija sestra danas poletila;a kad će mo mi [sad]

Strpljenja dok se nakupi naloga jer ako sad potegne 5000 kom ode na 6x kn. [lol]




Kada vidim da je 3 dionicar Hanzekovic mislim da se varate da ce ova firma pod kljuc. Taj advokat je bijesno unovcio udio u Dinersu i cisto sumnjam da bi imao toliki udio u ovoj dionici da ona nema perspektivu. Da li je to spajanje (osobno mislim da jeste) ili neznam kakva druga strategija ali da ce firma propasti, to su gluposti! Niti jedna skoro firma nemoze se pohvaliti sa poslovanjem zadnjih godinu i pol vremena stoga nije optima neki crni labud medju bijelima. Malo treba vidjeti sumu od stabla, dugorocnije naravno. Nek se plasira vijest o strateskom partneru ode ona 70 posto a tada ce biti kasno za plakati. Da ce ZABA propasti to je doista smijesno, osim ako to ne misle oni koji zive od danas do sutra i na takvoj zaradi dionica. A to je spekulacija pa tko voli nek izvoli.

Laviv, razmislite malo bolje: jeste li toliko sigurni da Zaba ne čuva nekome vlasničku poziciju u Optimi [cool]
[/quote]

Moguce kolega da drzi nekom poziciju, mozda nekom talijanskom partneru …. sve ce se vidjeti.
[/quote]

Trebalo se već vidjeti preko skrbničkih računa, jer od 2010. godine na snagu 8 trebao je stupit novi pravilnik o transparentnije uvidu u vlasničke pozicije, pri tome misleći na uvid u to tko je stvarni vlasnik skrbničkih računa.

Sretno svima

Jeli danas pravo vrijeme?


Jeli danas pravo vrijeme?

kako to misliš

Ove transkacije na 38kn su bile po asku ili bidu?


Ove transkacije na 38kn su bile po asku ili bidu?

Zar je to nesto posebno bitno? Netko uvijek prodaje a netko to kupuje i obrnuto. Mislim da je bolje znati inf zasto se nesto pokrece i da li ima tendenciju nastavka, a osobito bi bilo dobro znati tko prodaje a tko kupuje, sto je naravno gotovo nemoguca misija. Nadam se ovom zakonu da se vidi tko je stvarni vlasnik na skrbnickim racunima. No kada ja vidim da je advokat Hanzekovic u ovoj dionici, ja se uopce ne mislim da u njoj nema perspektive. Nekada i preko noci kao sto je bilo u 12 mjesecu, ali uglavnom na duze vrijeme jer kako je i sam Buffet rekao tko nije spreman da drzi dionice 10 god taj nije za ovaj posao…

New Report

Close