OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama OPTE-R-A nastaviti u 12:19.

Na upit Upravi OT – Optima Telekom d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita

Hoćemo bacit okladu hoće li preko 44 danas???

LEAVE THE WORLD BEHINED


Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama OPTE-R-A nastaviti u 12:19.

Na upit Upravi OT – Optima Telekom d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita

Hoćemo bacit okladu hoće li preko 44 danas???

ja sam za, cijena će se danas stabilizirati na 38-39 kuna. sutra o tom potom [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

malo komentara za ovoliki rast, to mi se sviđa. uobičajena priča na drugim dionicama, kada ode u pozitivnu blokadu, milijon komentara, i predviđanje dali će ići još 20 ili 30% gore. ovako je najbolje, neka samo raste a na forum tišina. [thumbsup]

Čiribu čiriba ide sutra(danas)na četrdeset dva [pray] [pray]



Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama OPTE-R-A nastaviti u 12:19.

Na upit Upravi OT – Optima Telekom d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita

Hoćemo bacit okladu hoće li preko 44 danas???

ja sam za, cijena će se danas stabilizirati na 38-39 kuna. sutra o tom potom [cool]
[/quote]

Bravo kolega Rekvijem, ima onih što pišu i hladne glave, a ne samo u euforiji…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



kad će 47-50?

To pitaj cvebu i antišu
[/quote]
Ja nisam rekao da će na 50kn,nego da više neće biti puno po <38,vidim da se priča promjenila,a možda će ipak u stečaj??????

to će u stečaj kad i jedna naša velika banka koja je tu prilično izložena…znači nikada

jel može neka dobra duša staviti k/p
hvala

Kupnja Cijena
193 38,38
60 38,02
1 38,00
15 37,93
400 37,92
137 37,59
304 37,22
1000 37,12
850 37,11
150 37,10
Cijena Prodaja
39,00 198
39,59 50
39,70 101
39,93 30
39,94 126
39,95 59
39,96 200
39,98 300
39,99 170
40,00 1626

gledam druge dionice polako a sigurno rastu a OPTIMA krene pa stane jel ima neku predođbu kad bi ova dionica postigla neki jaći rast bar do 90kn ili 100kn ili ćemo ostat u zavjetrini i gledat druge dionice kako odrđuju rast


gledam druge dionice polako a sigurno rastu a OPTIMA krene pa stane jel ima neku predođbu kad bi ova dionica postigla neki jaći rast bar do 90kn ili 100kn ili ćemo ostat u zavjetrini i gledat druge dionice kako odrđuju rast

Kad firma pokaze da za to ima razloga. Inace rast od bar 140% nece ni na ovoj dionici tako lako.

tko malo trazi, malo i dobije

nema danas trgovanja OPTIMI netko čeka da se popuni do 40kn pa će pokupit sve odjednom

New Report

Close