OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Čista navlakuša. Već par mjeseci govorim da se radi o smeću.
A cijena ode 50%.
[rolleyes]

kolega hvala na informaciji idem odmah povuć nalog za kupnju
[/quote]

A gdje je kanta za smeće???

LEAVE THE WORLD BEHINED




Čista navlakuša. Već par mjeseci govorim da se radi o smeću.
A cijena ode 50%.
[rolleyes]

kolega hvala na informaciji idem odmah povuć nalog za kupnju
[/quote]

A gdje je kanta za smeće???
[/quote]
kolega jel ima neko neku predođbu šta se tu dešava na OPTE molim neki odgovor

Ovo je odlično, samo neka se iskrca na 37 kn (možda je već gotov) taj kome treba keš i onda će OPTE opet šibnuti gore. Ista je bilo kad su bili oni iskrcaji na 30 kn pa je u par dana OPTE došla na 45 kn. Sad je iskrcavanje bilo jučer i danas na 37 kn, pa uskoro očekujem odbijanac prema gore. Možda i do 50 kn.

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...





Čista navlakuša. Već par mjeseci govorim da se radi o smeću.
A cijena ode 50%.
[rolleyes]

kolega hvala na informaciji idem odmah povuć nalog za kupnju
[/quote]

A gdje je kanta za smeće???
[/quote]
kolega jel ima neko neku predođbu šta se tu dešava na OPTE molim neki odgovor
[/quote]

Imam predođbu! Strong HOLD!

Vrijeme će pokazati!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Dokupio još malo da zaokružim. Hvala prodavaču.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

A joka14 ako ti vjerujes inf ovdje pa tako donosis odluke, to ti nije naj izbor.


Dokupio još malo da zaokružim. Hvala prodavaču.

Ja se nisam pohvalio da ne ispadne druk al kad si se ti eto i ja zaokružio!

LEAVE THE WORLD BEHINED

izašao sa pola dionica na 38,80, i kupio ponovno istu količinu na 38,10, iskreno pojma nemam jel sam baš napravio pametnu stvar, bojim se da sutra to ponovno ide na razinu od 37, ali ako bude rast bilo bi super
sretno svima [thumbsup]

Nitko od vas ne kuži ovu dionicu i njenu pravu vrijednost, ove cijene su presmiješne vidit ćete to za dvije-tri godine.


Nitko od vas ne kuži ovu dionicu i njenu pravu vrijednost, ove cijene su presmiješne vidit ćete to za dvije-tri godine.


kolega po ćemu to sudiš da je cijena presmješna zašto ne odradi rast ko HT pa onda neka odrađuje po kvartalima rast ili pad


Nitko od vas ne kuži ovu dionicu i njenu pravu vrijednost, ove cijene su presmiješne vidit ćete to za dvije-tri godine.

ne znam točno koliko vrijedi, ali telekom dionica po ovoj cijeni je smiješna. danas sam kupio na 37,xx. sutra ću još malo da zaokružim broj pa neka stoji. ako firma opstane, lako bi za 2 godine mogla otići na 5x ova cijena

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati



Nitko od vas ne kuži ovu dionicu i njenu pravu vrijednost, ove cijene su presmiješne vidit ćete to za dvije-tri godine.


kolega po ćemu to sudiš da je cijena presmješna zašto ne odradi rast ko HT pa onda neka odrađuje po kvartalima rast ili pad
[/quote]
Detaljno pročitaj izvješća i prospekt možda ti nešto bude jasnije. Nemoj uspoređivati s HT-om, on je štedinica, pokušaj izračunati koliko ovo vrijedi ako se poslovanje nastavi odvijati kao do sada.

New Report

Close