OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zašto je OPTE danas ovako narastao i uz ovoliki promet? jesu došle neke nove info o spajanju, dobri rezultati… ili ide opet pumpanje kao HGSP nedavno? ako je ovo drugo recite dokle se pumpa da i ja sutra malo omastim brke [thumbsup]

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

moguće da je i ovaj faktor bio uzrok današnjeg napucavanja.

realno govoreći optima bez spajanja sa h1 i brze prodaje nekom od stranih telekoma nema šanse a da ne upadne u default.a s obzirom na poslovni rejting većinskog vlasnika martića a koji je u rangu peveca ni to ne bi bilo nemoguće.

ide drugi val na 32-33 kn,bar mi se čini



Kolega pa sami sebi uskačete u usta.
Malo prije ste rekli da treba samo pratiti što radi obveznica i sukladno tome reagirati.
Pa što pratite bond market kad ste vi pametniji?
Pa naravno da je bond market pametniji i to jedno 100 puta.

Vidjet ćemo za manje od 2 tjedna. Ako neće imati da plate kamate na obveznice (dospijevaju na natplatu 01. veljače), realna cijena dionice je 0 – kao što blueman jednom bijaše rekao.

Btw. svaki dan kašnjenja sa isplatom kamate će ih koštat cca. 96 tisuća kuna dnevno.

[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

@ blackstone

fulao sam u izračunu. dan kašnjenja s isplatom kamata će ih koštat 8.750 kuna. {=250 milja x 9,125% x (14% zatezne kamate/365)}


@ blackstone

fulao sam u izračunu. dan kašnjenja s isplatom kamata će ih koštat 8.750 kuna. {=250 milja x 9,125% x (14% zatezne kamate/365)}

A što kad se pokaže da kamate uredno plaćaju? Koliko će tada porasti cijena obveznica, a onda i dionica OPTE na burzi? Hoće li u jednom valu odmah otići na 100 kn? [wink]
Kao što su neke kolege napisale, ova cijena na burzi je čisto slučajna, moglo je biti i 45 kn ili 55 kn kao dno.
OPTE neće propasti jer su banke previše interesno kreditno i dionički unutra, a nemaju se odakle namiriti ako odu k vragu jer tu ne postoji klasična imovina (pogoni, zgrade i sl.). Zato su samo 2 opcije: ili će OPTE početi uskoro raditi s profitom, ili ide prodaja/spajanje s nekim trećim. Telekomi čak i u ovoj krizi dobro posluju, pa uopće nema sumnje da ako OPTE bude prodavana, kupaca neće faliti [cool]

ja imam sve preko Optime i nikad nisam kuc kuc imao problema s njihovim uslugama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

9:15h
obratite paznju na bid i ask…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

hm. i ja imam sve preko optime i sve ok. osim s.z.k koju je teško dobit.
a imam i par dionica kupljenih ispod 30 🙂

gadan pritisak na kupnju ili je navlakuša ili neka informacija

Čista navlakuša. Već par mjeseci govorim da se radi o smeću.
A cijena ode 50%.
[rolleyes]


Čista navlakuša. Već par mjeseci govorim da se radi o smeću.
A cijena ode 50%.
[rolleyes]

kolega hvala na informaciji idem odmah povuć nalog za kupnju

ovo se zove istresanje. 7100 komada

Uh što mi drago da su ovog navlakača danas zatukli.

New Report

Close