OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo će u blokadu još malo [thumbsup]

jel ima netko neku informaciju zašto toliki rast

Treba pratiti cijenu obveznice.
Ako ode na 75 onda je do 100 kn sve jeftino..
Jer to znaci da nema stecaja..
Naravno i promet

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Vrlo je indikativan timing ovog napucavanja OPTE, slično kao i zadnji put, kada je crobi bio u blagom minusu i vladala letargija sa malim prometom na ZSE. Ovo me podsjeća na ponašanje navijača na tribinama. Kada je utakmica zanimljiva, svi gledaju dolje na teren. Kada je letargična, navijači na tribinama nađu neku zanimaciju, ili se nabacuju nekim predmetima, ili međusobno vrijeđaju, ili se potuku, uglavnom nađu neku zanimaciju.

Sada kada vlada letargija na ZSE, kao da je netko na tribinama viknuo: ajmo se igrati Tko zadnji magarac, a ostali prihvatili.

p.s. imam OPTE, ali ne puno

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Kao što sam pisao prije 2 mjeseca ova dionica ne može nikako ostati na ovim "slučajnim" razinama. Ako ide prema stečaju i cijena će prema nuli, a ako neće (što je IMHO veća mogućnost) onda se mora vratiti prema 3 znamenke… Ovo je cijena koja odražava strah i neizvjesnost, kako te 2 emocije kopne tako će i cijena rasti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ovo će u blokadu još malo [thumbsup]

Za dlaku,ali se ne brinem opet je krenulo [lol] [lol]

Ajmo junaci. Par lipa do blokade.


Kao što sam pisao prije 2 mjeseca ova dionica ne može nikako ostati na ovim "slučajnim" razinama. Ako ide prema stečaju i cijena će prema nuli, a ako neće (što je IMHO veća mogućnost) onda se mora vratiti prema 3 znamenke… Ovo je cijena koja odražava strah i neizvjesnost, kako te 2 emocije kopne tako će i cijena rasti

Mora da vi kupujete sa onim novcem koji ste jučer dobili zato cijena i raste [lol]


Treba pratiti cijenu obveznice.
Ako ode na 75 onda je do 100 kn sve jeftino..
Jer to znaci da nema stecaja..
Naravno i promet

Može li štogod više o odnosu obveznica i dionica? Npr. na INGRI je obveznika oko 75 kn, a dionica na 42 kn. Može li se što iz toga zaključiti?
hvala

Šta je junaci?Šta ste stali?Nećemo tako u evropu



Treba pratiti cijenu obveznice.
Ako ode na 75 onda je do 100 kn sve jeftino..
Jer to znaci da nema stecaja..
Naravno i promet

Može li štogod više o odnosu obveznica i dionica? Npr. na INGRI je obveznika oko 75 kn, a dionica na 42 kn. Može li se što iz toga zaključiti?
hvala
[/quote]
Jel ti to mene zezas ili???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Treba pratiti cijenu obveznice.
Ako ode na 75 onda je do 100 kn sve jeftino..
Jer to znaci da nema stecaja..
Naravno i promet

slažem se, treba pratiti.

s tim da treba imati na umu da je bond market samo market i nije inteligentniji od stock marketa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Treba pratiti cijenu obveznice.
Ako ode na 75 onda je do 100 kn sve jeftino..
Jer to znaci da nema stecaja..
Naravno i promet

slažem se, treba pratiti.

s tim da treba imati na umu da je bond market samo market i nije inteligentniji od stock marketa
[/quote]
samo je bond market svjesta duga koji postoji u kompaniji, dok stock market u HR smatra da to nije bitno iliti "P/E rules "

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close