OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


O-ho, 5000 komada na asku.
Jel’to neko želi reći da je bilo dosta ili slijedi razmjena?

Netko želi što više skupiti pa se zato i postavio na sigurnu udaljenost. Btw jel može još malo loših vijesti jer su danas dežurni štoperi odmah reagirali i raspalili po bidu na otvaranju. [lol]

molim cijenjene forumaše za mišljenje koji je target za optimu u ovom pozitivnom trendu?
lp


molim cijenjene forumaše za mišljenje koji je target za optimu u ovom pozitivnom trendu?
lp

Nema veze pozitivan sentiment ako nema poslovanja.
Ako se konsolidiraju i pocnu raditi sa marzama sektora onda preko 150.
Ako ne onda 0 kuna.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

18. siječanj 2010.| Tomislav Pili

Defenzivne dionice hit 2010. godine

Kompanije koje pružaju osnovne usluge poput komunalnih ili telekomunikacijskih i proizvode hranu ili lijekove mogu biti dobra prilika

Još kad znamo da je u selu ostalo malo djevojki za udaju.
[cool] [thumbsup]


18. siječanj 2010.| Tomislav Pili

Defenzivne dionice hit 2010. godine

Kompanije koje pružaju osnovne usluge poput komunalnih ili telekomunikacijskih i proizvode hranu ili lijekove mogu biti dobra prilika

Još kad znamo da je u selu ostalo malo djevojki za udaju.
[cool] [thumbsup]


Ovo ti može biti sve samo ne defanzivna dionica. Defanzivne dionice daju sigurnost i manji rizik a s druge strane omoguću ispodprosječnu zaradu.
Ovdje se može očekivati brutalna zarada ili krah, još gora opcija je nelikvidnost, razlika bid ask 10%.

čisti se ask [thumbsup]

Promet je već preko 8000 komada, moglo bi ovo do kraja tjedna opet na 43-45 kn [thumbsup]

ovu turu idemo više nego zadnji put

Ako se poklopi par stvari, target za prodaju mogao bi biti na 47-50 kn (do mjesec dana od sada).

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...


Ako se poklopi par stvari, target za prodaju mogao bi biti na 47-50 kn (do mjesec dana od sada).

[lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ako se poklopi par stvari, target za prodaju mogao bi biti na 47-50 kn (do mjesec dana od sada).

[lol]
[/quote]

kolega Rekvijem….
smijali ste se kad sam vam napisao da će OPTE na 33 kn (tada je bio na 40 kn kad ste ga kupovali i hvalili se na forumu povoljnom kupnjom)…kad je pao na 33 više vas nije bilo čuti
smijali su mi se također kad sam napisao za HGSP kad je bio na 95 kn da će opet na oko 53 kn (nedugo potom došao je na te razine)…
a vi se smijte i dalje
ugodan vam dan [smiley]

p.s. pogledajte prvih 5 kupnji na OPTE pa mi recite je li vam još smiješno? [smiley]

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

ovo će u blokadu još malo [thumbsup]

New Report

Close