OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


O čemu ti briješ pa cijela telefonija(Optima,H1,Metronet,Amis,Iskon) radi preko t-com-e mreže nemate pojma,bolje se raspitajte malo ili ču vam ja sve pojasnit.

za vašu informaciju dosta magistralnih pravaca i veza prema većim korisnicima ostvaruju i preko hep-ove optike

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

I čemu 1-ca za običnu informaciju???? Prošao dežurni higijeničar pa podijelio jedinice?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

navodno čujem da spajanje neće ići tako glatko sa h1.valjda ova priča oko hpb pa trenutno sve stopirano.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Jel može neka druga priča, a ne ova o stečaju jer nitko neće da pusti ni jednu dionicu po bidu. [lol] [lol]

pa počela je rast ,šta se čudiš,nekom to odgovara ,a neko je zakasnio,bilo im je previše uć na 34,ali nema više [tongue]


navodno čujem da spajanje neće ići tako glatko sa h1.valjda ova priča oko hpb pa trenutno sve stopirano.

Imaju bolju pregovaracku poziciju ako je tako.
Jer H1 nemoze vise nigdje.. i nema potpuru kao OT.
Barem tako mislim

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@ blueman

imho, za dioničare je bolje da spajanja ne bude.

Jedna firma bez kapitala je bolja nego hibrid dvije firme bez kapitala. 🙂



ne mogu prognozirati da li će Optima u stečaj ili ne, ali činjenica je da bi za cijelo to tržište bilo dobro da Optima ode u stečaj
ugasila bi se jedna loša firma (ili više njih), a otvorio se prostor nekome tko želi investirati
projekt Optima je totalno promašen i ja mu dajem manje od 10% da uspije

šta vi brijete svi o stečaju.Ja jedva čekam da mi istekne ugovor sa ht-om pa da prijeđem na opte.ko god ga ima svi ga hvale.(cca 250 kn sve tel+flat+tv)
[/quote]
Ja sam na Opti i same pohvale(svak može izabrati paket prema svojim željama) [thumbsup]


Jel može neka druga priča, a ne ova o stečaju jer nitko neće da pusti ni jednu dionicu po bidu. [lol] [lol]

Ipak krenulo…



Jel može neka druga priča, a ne ova o stečaju jer nitko neće da pusti ni jednu dionicu po bidu. [lol] [lol]

Ipak krenulo…
[/quote]
bilo je i vrijeme [thumbsup]

O-ho, 5000 komada na asku.
Jel’to neko želi reći da je bilo dosta ili slijedi razmjena?

James1 ajde molim te k/p
hvala


James1 ajde molim te k/p
hvala

K/P

New Report

Close