OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko s nalogom od 20.000 komada navlači u predotvaranju da pokuša na brzaka dići cijenu,ali kad ga poklope proći će ga te igrice
p.s.sad je povećao na 34.000 dionica.haha, koji lik
a tek ovaj lik koji “kupuje” 235 komada po 25,50 kn?ahaha..njega će garant HANFA pozvati da se očituje zbog manipulacije

pa čovjek hoće da se osigura da će sigurno kupiti, kada jednom dođe na 7 kn, eto njemu skoro 2,5 iljade kuna u đepa


Mnogi već spominju kapitalizaciju, kračenje, hlađenje cijene.

Meni izgleda da kupac nema takve planove.

Ako i sutra napravimo ozbiljniji rast po tehničkoj analizi dobivamo formaciju "three white soldiers", a to se smatra tek početkom promjene trenda. ( najbolja promjena trenda )

OPTIMA može odraditi još puno ovakvih dana.

jucer oko 14h je pocela distribucija .tko je jamio jamio .

Cijena: 2,49
Ekv. broj dionica*
(vlastite uključene): 69.443.264
Ekv. tržišna
kapitalizacija (000)*: 172.914

Pravo je pitanje koliko vrijedi optima i koliko netko želi ili može ostati u dionici a ne trenutna cijena.

nakon rasta od preko 50 posto u par dana, normalno je da se malo hladi. Prilika za dokupit ko ima love…

Nakon onakvog rasta ne razumijem tko nema para. Jedino oni koji vječno nešto čekaju.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Od prodaje Iskona dobio je desetak milijuna kuna. Što je ogroman novac, ali Iskon je bio Sabolovo dijete i stasao je na njegovim leđima. Prodan je za 100 milijuna kuna, a on je dobio tek dio. Sabol vjeruje da je na burzi mogao dobiti dvostruko ili trostruko više. Ali ne može biti siguran u to. Kaže da nije nezadovoljan i da razumije investitore.

https://www.telegram.hr/price/s-26-je-iz-podruma-napravio-iskon-onda-se-slomio-i-povukao-a-danas-ima-aplikaciju-koju-je-skinulo-40-milijuna-ljudi/

Ja samo pitam usporedite iskon tada i optimu sada pa odredite realnu cijenu a zna se da i tele 2 i a1 žele nove akvizicije.


Od prodaje Iskona dobio je desetak milijuna kuna. Što je ogroman novac, ali Iskon je bio Sabolovo dijete i stasao je na njegovim leđima. Prodan je za 100 milijuna kuna, a on je dobio tek dio. Sabol vjeruje da je na burzi mogao dobiti dvostruko ili trostruko više. Ali ne može biti siguran u to. Kaže da nije nezadovoljan i da razumije investitore.

https://www.telegram.hr/price/s-26-je-iz-podruma-napravio-iskon-onda-se-slomio-i-povukao-a-danas-ima-aplikaciju-koju-je-skinulo-40-milijuna-ljudi/

Ja samo pitam usporedite iskon tada i optimu sada pa odredite realnu cijenu a zna se da i tele 2 i a1 žele nove akvizicije.

Pa sto je bitan Iskon. Kolege i ja smo izanalizirala sve Vipnetove lokalne akvizicije na ovim strancima. I Metroneta i Bneta i Amisa i neke u Bugarskoj (Blizoo) i u Srbiji i široj regiji. Iskon je pradavna priča. Imamo mi puno novijih i vrednijih usporedbi.



Mnogi već spominju kapitalizaciju, kračenje, hlađenje cijene.

Meni izgleda da kupac nema takve planove.

Ako i sutra napravimo ozbiljniji rast po tehničkoj analizi dobivamo formaciju "three white soldiers", a to se smatra tek početkom promjene trenda. ( najbolja promjena trenda )

OPTIMA može odraditi još puno ovakvih dana.

jucer oko 14h je pocela distribucija .tko je jamio jamio .

[/quote]

Moguće je da ste u pravu.

Moguće je i da smo na cijenama kada se isplati skupljati i na bidu i na asku jer će konačna cijena biti neusporedivo viša od trenutnih.
Sa aska se više nije imalo što uzimati ispod 3 Kn, pa sada traje “nagovaranje” neodlučnih da se istresu po bidu.
Prave količine će ponovo ići po asku, ali vjerojatno puno skuplje nego ovaj put.

Šta je ovo, cca 50 000 kom po bideu. Da nije onaj skupljač na 2,49 popustio pa prosuo? U svakom slučaju, nakon više mjeseci ničega OPTE je vratila vjeru u grobex.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

prema trenutnom odnosu TK HTa i OPTE, ispadne da je HT vredniji 75 puta…da li je to realno?

Evo da se ne lažemo…

New Report

Close