OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da nakon ovoga u hpb ide sigurno spajanje sa h1.mislim da su to banke već odradile i čekaju povoljan trenutak da izadju sa tim.

mada bi ja da sam na mjestu države,otkupio dio dugova i preuzeo većinski udio u optimi i h1 i tako dobio alternativu ht pa da vide kako će i dalje zezati sve oko sebe sa monopolom ht-eph-digitel.

ht bi izgubio barem pola korisnika u kratko vrijeme,ljdui su jako ogorčeni na razinu usluga i način ponašanja ht prema korisnicima,a ni mi dioničari baš ne vidimo neku pretjeranu korist


Bravo, državi je vjerojatno u interesu da shebe ht, a samim time i mirovince koji su joj glavni kreditori (mi mali nismo bitni),pa onda i BF. Zar vama kolega nije malo sumnjivo da sve živo pada i što valja i što ne valja, jedino se HT brani svim raspoloživim sredstvima. Imam osjećaj da je crobex na 100, ht ne bi pao ispod 150 kn.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

pričamo o uloženoj lovi mirovinaca(našoj lovi) u ht i s druge strane godišnjim prihodima ht od građana i institucija rh .
molim usporedbu ,ako se nekome da izvući detaljne podatke.

kad ht postavi uvjete u rh kao što ima t-com i t-mobile u njemačkoj ću ih cijeniti,ovako su najobičniji okupatori i to kažem iako sam popriličan dioničar u ht i to od ipo-a.

a šta država misli o mirovincima je pokazala nekoliko puta,a realno govoreći nisu ni vlasnici mirovinskih društava ništa manji okupatori od t-coma.a fondovi imaju performanse za poluditi.provjeri svoj osobni račun kod mirovinaca.osim poprilične dobiti koje nose majkama-tvrtkama.

ima li u ovoj hrvatskoj imalo ponosa da imamo nešto svoje ili ćemo biti robovi germana i romana.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Kupnje:
Cijena Količina
33,07 22
33,05 14
33,04 100
33,03 150
33,00 2724
32,18 399
32,10 70
32,07 183
32,04 300
32,00 100

izbacite uljeza 🙂

…nadam se da neće priča od prošlog tjedna opet biti ponovljena(osobno sam nasjeo na nju)…šteta bi bila da opet simulatori počnu utjecat na kretanje ove dionice…

…prije nego pomislite da drukam na dolje ovu dionicu volio bi napomenuti da sam vlasnik dotične…moj je interes veoma jednostavan…dugoročni profit ako firma opstane…
…manipulacije cijene dionice na ovakav način su jedan od načina da se izgube potencijalni ulagači(moje mišljenje)…

Odgovor na prethodni post.Optima je zlato moje ,s njom treba polako,a ne naglo.Osobno mislim ,a i većina nas da će Optima odraditi svoje i zato u njoj treba biti malo duže ,a ne trejdati.Jako vjerujem u nju samo treba vremena ,a ne žuriti kao neki.

ode obveznica
u 15:59:17

http://www.rast.hr/hr/trziste/ticker/OPTE-O-142A.html

Što bi s ovom dionicom? Trgovine ni za kikiriki!

manje je više, a više još više

akumulacija,35-38 i onda porast.moraju malo jake ruke preuzeti,a nema ni jače prodaje,mirovinac ne prodaje. target 60 -90 kn u pozitivnom trendu.nije baš sentiment trenutno pozitivan.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

target za kraj godine 111,11……možete mislit da sam lud,ali nisam…


akumulacija,35-38 i onda porast.moraju malo jake ruke preuzeti,a nema ni jače prodaje,mirovinac ne prodaje. target 60 -90 kn u pozitivnom trendu.nije baš sentiment trenutno pozitivan.

mirovinci nemogu ni prodati treba im minimalni rast od 1000% -da bi bili na nuli-biti će ovdje još potresa,dionica na kojoj se lijepi novci izgubili –

Svojedobno je određeni mirovinac kupovao ingru na 60000kn, a prodavao na cijeni od koje me još boli glava. Ne bi se baš oslanjao na ulaznu cijenu.

a i jedan je već prodavao po puno nižoj opte

New Report

Close