Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima netko tablice koliko cemo od nove godine morat dizat ili spustat cijenu po novoj regulativi kak oni to vele ? citam samo o rivp, ht i adrs .

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Ima netko tablice koliko cemo od nove godine morat dizat ili spustat cijenu po novoj regulativi kak oni to vele ? citam samo o rivp, ht i adrs .

Vaš link …
[/quote]
Hvala

Pozitivni trendovi u 2017. nastavljeni, unatoč Agrokoru

“U idućoj godini očekujemo nastavak pozitivnih trendova, pri čemu će rast gospodarstva biti nešto slabiji nego u ovoj godini, oko 2,5 posto”, zaključuje Zdeslav Šantić.

moj rezime iz članka je:
sve je dobro ili bolje od očekivanog
agrokor nije napravio štetu kakvu su svi precijenjeno očekivali ali
prognoze su za 2018 ipak teški alibi,po uzoru na višegodišnji uzorak
a ima nemalo temelja koji upučuju da su opet te prognoze promašene.
da sam zločest rekao bi tako i svačija pok baba može biti “analitičar”?
nije im neugodno niti nakog višegodišnjeg podcjenjivanja ostvarenih rezultata??
nije jer su “profesionalci” ??
ali su zato benchmarkovi za poželjet ako ih se pravilno protumači?
tko je bolji?
HR profesinalni analitičar ili
USA rejting agencije
time will tell

ovime se odjavljujem i sa ove teme do poč.2018.
svako dobro najviše zdravlja za predstojeće blagdane svima koji prate ovu temu.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ova godina je počela više nego obečavajuće.
A onda se dogodio Agrokor.

Ono što je trebalo biti ove godine, svima želim u godini pred nama. 🙂

La vita e bella!

ovime se odjavljujem i sa ove teme do poč.2018.

…..ajme, molim vas……koga briga da li se vi prijavljujete ili odjavljujete…..

…..koja imaginarna velicina……

“Zbog restrukturiranja Agrokora i s njim povezanih tvrtki očekuje se slabiji rast, oko 2.5%.”
Ajme majko, koji imbecili.
Pa restrukturiranje je upravo u tijeku!
I obično kad se uvede red u plaćanje stvari idu bolje, a ne lošije.
Inače, od 2018, ili najdalje 2019, očekujem da će sve veći motor rasta postati izvoz, a turizam će zadržati poziciju još neko vrijeme te polako prepuštati vodeću poziciju, uglavnom radi zasićenja i otvaranja konkurentskih tržišta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ma nema to su takvi luzeri kakvih svijet nije vidio. Imati ćemo rast preko 3% u 2018 kao kroz putar. Da ne bude 3,5% pobrinuti će se skok nafte eventualno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Tako i treba.

Na početku svake godine treba biti optimističan.

Obično optimizam do trećeg mjeseca splasne, a kad se MANAgeri vrate sa skijanja, optimizma više nema.

Da zaključimo.

Godina uvijek bolje počne nego što završi.

Dugoročno, poreza se ne bute naplaćali.

Kratkoročno, bute se još manje naplaćali.

Uglavnom, kao što bi Čačići rekao WIN-WIN situacija.

ps.

Da li mom brokeru moram nekaj platiti za izvadak za poreznu?

Pa može to porezna i ručno izračunati.

Porezna bi mogla ručno izračunat hahahaha
Jeste me nasmijali
Ali baš nasmijali 😀
Vidi se da nemate posla sa njima, čast izuzecima tamo ali većina….

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

http://www.seebiz.eu/banka-slovenije-poboljsala-prognoze-slovenski-bdp-ove-godine-raste-47-posto/ar-167699/

Tema: The best of prilike svih vremena na ZSE, (ne)iskorišteno, (ne)prežaljeno, …

14.10.2017

kvart99@

ti baš ne razumiješ što znači kad te netko javno obavijesti o tome da si od njega stavljen na ignore listu.
to ti znači da ne želim s tobom raspravljati ,čitati tvoje komentare i da ne mogu odgovoriti kada bi i htio.
koji je tada smisao tvog obračanja stvarno ne mogu pojmiti.
svojom si komunikacijom zaslužio taj status malobrojnih …

stvarno si “poseban” kada imaš potrebu na ovoj temi napadati optimizam i opravdavati pesimizam.
prouči tablicu u prilogu još koji put pa sam sebi postavi neka pitanja.
ta će tablica biti uskoro aktualizirana sa novim upisima pa ako te previše “boli”
izbjegavaj ono što ti šteti zdravlju.

p.s.
nadam se da neće biti potrebno ponavljati post sličnog sadržaja
sretno u investiranju, NEinvestiranju ili…

p.p.s.
dobronamjeran savjet svima sličnim tebi kojima sam trn u oku:
ostavite se moje beznačajne malenkosti i fokusirajte se na argumente za pesimizam,crnjačenje….

naziv teme je “the-best-of-prilike-svih-vremena-na-zse-neiskoristeno-neprezaljeno”
tako da svi koje more SŽJ ili imaju slabo pesimistično srce naslovom teme su upozoreni.
čitanje na vlastitu odgovornost
za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika

sretan božič i NG od nas “imaginarnih veličina” vama neimaginarnim veličinama.
nadam se da u duhu božića je neimaginarnima prihvatljivo.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Jako tesko bilo kakav oporavak gledano u smislu cijena dionice .. previse ruznih stvari se izdesavalo koji ubijaju volju za investiranjem ovo s Todexom je za vjesanje rame i dalile… nakon ovog sto vidim nema garancije da ne iskoci bilo gdje neki lexkur# na bilo kojij dionici ili da samo netko preko noci ozakoni nesto sto njemu pase i to bez ikakve odgovornosti za posljedice….
Ispada da je kod nas dionicarstvo samo jedan zakonski legalan okvir u kojem su moguce eve moguce nezakonite radnje i sredstva da se opljacka sto veci broj ljudi a za korist nekog treceg

pepe7

New Report

Close