Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvari nacelno idu u dobrom smjeru, ali kako idu nedovoljno brzo onda je i taj smjer skoro pa bez smisla. Ali ipak se krece.
Moja teza je da avione kupujemo zbog kreditnog rejtinga. Nema investicijskog razreda bez F16. Mozda grijesim, ali ne bih rekao.
Naime, sve je to vezana trgovina. Iste familije drze vojnu industriju, banke i rejting agencije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vi to sve naučno, ja samo vidim da se ovdje opet žaba kuha.


Vi to sve naučno, ja samo vidim da se ovdje opet žaba kuha.

mogli su sa ZSE zakupiti kakvu kućicu na adventu za prodaju i kupnju dionica, možda bi tako išlo

Mogli smo se svi mi investorburekstitori naći ispred MamićTower-a, donijeti par bačvi pivice i kuhanog vina i zabaviti se, da se svi upoznamo. I jedan pladanj debrecinki mislim da bi bio više nego dosta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.seebiz.eu/eurostat-hrvatska-medu-tri-zemlje-eu-s-najvecim-rastom-industrijske-proizvodnje/ar-167327/

kažem ja da u tom rejtingu:
“…ima nešto bolesno u tome,nešto kontradiktorno,nešto neodrživo…”

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


http://www.seebiz.eu/eurostat-hrvatska-medu-tri-zemlje-eu-s-najvecim-rastom-industrijske-proizvodnje/ar-167327/

kažem ja da u tom rejtingu:
"…ima nešto bolesno u tome,nešto kontradiktorno,nešto neodrživo…"

Gle, ljudi vide da smo banana drzava i da smo prevara. Zato i ne daju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

sudeći prema izmjenama u TOP10 kupuju samo OMF , možda nas stvarno čeka oporavak ili nova kriza

Optimalno vrijeme za kupovinu je dok nitko ne kupuje.
Kad svi krenu onda je kasno.
Nova kriza?
A što je sad ovo? Blagostanje?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


sudeći prema izmjenama u TOP10 kupuju samo OMF , možda nas stvarno čeka oporavak ili nova kriza

Ništa od krize narednih par godina. Krenuti ćemo, vidjet ćete.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ima netko tablice koliko cemo od nove godine morat dizat ili spustat cijenu po novoj regulativi kak oni to vele ? citam samo o rivp, ht i adrs .

nikada ne znate koliko još ima “prehlađenih” u Hrvatskoj i kada će opet netko početi “kihati” , ne mislim na svijet, jer mi odavno nemamo nikakvih poveznica niti doticaja sa svijetom, kao da smo pali s Marsa

Slažem se ali ipak sam optimističan glede narednih par godina. Kako vani tako i kod nas.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close