Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najveći rast indeksa u točno tri mjeseca

Najveći rast indeksa u točno tri mjeseca

zanimljiva analiza ….

Kako će snažan pad kamatnih stopa i negativni realni prinosi utjecati na ponašanje štediša

Stvar je jednostavna: Amerikanci svoj novac ulazu na burzi, a ne na orocenim depozitima. Kako ulazu tako se i postavljaju zahtjevi za boljim poslovanjem, izvjestavanjem itd. Firme koje to ne prate ne skupe kapitala i propadnu. Zato je Amerika bogata, a mi ne.
Nema smisla kukati kako nista ne valja, kako se nema gdje itd. Treba ugaziti vodu i gotovo. Nitko nece popravljati stanje osim nas samih.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

…i koji je glavni razlog za ne dizanje izgleda?
pa njihovoj analizi očekivani manji rast bdp-a radi agrokora?
i što će biti ako se on neće dogoditi a puno toga upučuje na to da neće?…

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/brojke-iznenadile-i-najvece-optimiste-hrvatski-turizam-biljezi-svemirske-rekorde-gosti-stizu-sa-svih-strana-svijeta-a-ovo-su-im-omiljeni-gradovi/6395480/ [jutarnji.hr]

[/quote]što će se sa turizmom dešavati na raznim temama su neki od nas godinama ranije ….
što možemo očekivati u budućnosti?
više će toga utjecati ali prostora za nove rekorde iz godine u godinu ima.
nije ovogodišnji rezultat plod sreće već konkretnih ulaganja u gradnju i obnovu kapaciteta.
ulazaku EU + nemirno mediteransko okruženje bili su dodatni jaki vjetar u leđa.
prošlogodišnja ulaganje će biti nadmašena ovogodišnjim a sljedeće godine opet nadmašena može se prognozirati sa priličnom sigurnošću.
kotač zamašnjak se je zalaufao i sam sebe ubrzava ali
može li to netko “nacrtati” ovim stručnjacima iz rejting agencija koje prognoziraju usporavanje i nižu stopu bdp??
iako se investitori cijelog svijeta “klade” na promašaj njihovih prognoza.
dobrodošli na planet apsurdistan-rejtingstan-agencistan
koliko će im trebati da shvate?
i koje će to vratolomije biti u njihovim sljedećim pamfletima u koje malo tko vjeruje živi bili…
zabava zagarantirana ali i



svakim danom su više smješni,neozbiljniji,nevjerodostojni,nestručni a kao takvi imaju i velike izglede da će postati i bespotrebni,za veliki broj investitora su to već danas
polako ali sigurno postaju siguran benchmark ako ga se pravilno protumači
:-)).

nebi bila senzacija da postane profitabilno
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

‘CIJELA HRVATSKA NASJELA JE NA FAKE NEWS’: Ugledni ekonomski stručnjak pojasnio koliko je zapravo BDP porastao

“Sada je Hrvatska, s rejtingom BB uz stabilne izglede, u pregovorima s agencijama za rejtinge da uz pomoć djelomičnog jamstva Svjetske banke ishodi i poboljšanje kreditnog rejtinga, i to za dva stupnja (na investicijki rang)”, prenosi Euromoney ističući “dramatična poboljšanja državnih financija”.

Za preslagivanje cestarskog duga obveznica od 900 milijuna eura

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Dizanje rejtinga ili bar izgleda je već sasvim izvjesno. Bilo bi veliko iznenađenje da izostane.

https://www.investing.com/rates-bonds/croatia-5-year-bond-yield

Daljni pad prinosa na obveznice. Tržište anticipira rejting…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Uskoro kreće brutalni rast na ZSE.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Uskoro kreće brutalni rast na ZSE.

ništa od toga….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Uskoro kreće brutalni rast na ZSE.

slažem se…
a tko ne vjeruje, progledati će uskoro!

možete vi mlatiti praznu slamu, ali prometi vas iz tjedna u tjedan demantiraju….sve dok se ne riješe todex dionice, ozbiljan rast na ZSE će ostati samo vaše želje i snovi…a vi samo tucite 0 na moj post ako vas to tješi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Uskoro kreće brutalni rast na ZSE.

Je evo sve puca od trgovine i zelenila. Otkad govorite uskoro kreće, uskoro kreće. Pogodit ćete jedne godine, slažem se.

New Report

Close