Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege
pogledajte reklamirenje SVIH fondova!!! akcija do akcije!! bez ulazne naknade, smanjene naknade za upravljanje….. svi redom! sve kuće!!
što vam to govori??

bilo bi dobro ove pokazatelje prikazivati svaki mjesec, ili ako ima negdje pregled neka netko stavi link bio bih mu zahvalan

dan je pametniji od noći!

pogledaj pregled na portfolio.hr. oni kojima je akcija pri kraj, već produžuju za 3-6 mj., pretežito mješoviti i dionički.


kolege
pogledajte reklamirenje SVIH fondova!!! akcija do akcije!! bez ulazne naknade, smanjene naknade za upravljanje….. svi redom! sve kuće!!
što vam to govori??

Da žele privući ulagače, al da nije neka navala kad sve redom su na akciji…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

prema razlici u veličini portfelja iz mjeseca u mjesec se pećavaju i to puno brže nego ide rast prinosa fondova posebno dioničkih

dan je pametniji od noći!



kolege
pogledajte reklamirenje SVIH fondova!!! akcija do akcije!! bez ulazne naknade, smanjene naknade za upravljanje….. svi redom! sve kuće!!
što vam to govori??

Da žele privući ulagače, al da nije neka navala kad sve redom su na akciji…

ali sama ta činjenica nešto govori. otimanje , borba,….
[/quote]

tko ne prepoznaje sadašnji trenutak na burzi bolje da se makne sa jer će vjerojatno uletiti kad bu prekasno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Dovoljno je da jedan stavi akciju i odmah moraju i drugi.
Osim toga, ulazna naknada je totalna glupost, a izlazna opadajuca s vremenom, dok je vece iznose niti nema, bar ne u pbz dionickom.
Nadam se samo da ce domaca puzeva pamet biti brza od stranaca. Jer na 2500-2700 ili nakon dizanja rejtinga, stogod da bude prije, krece parabolika, a onda je pusing rodjo, kao sto rece jedan nas velikan domace zivotne misli.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


tko ne prepoznaje sadašnji trenutak na burzi bolje da se makne sa jer će vjerojatno uletiti kad bu prekasno

Do kad imamo vremena za ukrcaj, otprillike?


kolege
pogledajte reklamirenje SVIH fondova!!! akcija do akcije!! bez ulazne naknade, smanjene naknade za upravljanje….. svi redom! sve kuće!!
što vam to govori??

meni to govori da je netko”nanjušio” priliku za zaradom i da želi privući što je više moguće kapitala k sebi.
ima to i svojih nemalih strateških prednosti zar ne?
ako je razlika prometa unutar knjige dionica od siječnja 2016-siječanj 2017 dnevno + 5 milkn
ne treba biti previše mudar da se zaključi što se dešava.
očito da se najveći dio dešava kroz fondove,što je razumljivo jer večina ne raspolaže dovoljnim znanjem,vještinom,vremenom potrebnim za samostalno vođenje portfelja + diverz. je bitno lakše provesti kroz ulaganje u fond.
ključno je pitanje koji su potencijali dodatnog povečanja pristizanja svježe likvidnosti na market te koji su to potencijalni okidači koji bi na to mogli utjecati.
po meni sve je potencijalno veliko a možda i veće od toga.
živi bili..
potencijalne posljedice?
potoci suza i šampanjca,možda i rijeke,mora nebi bila senzacija,oceani već bi ali…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Imovina investicijskih fondova i dalje raste, neki skočili i 30%


…Među dioničkim fondovima najveći skok imovine 31,7 posto bilježi InterCapital SEE Equity, pa sada upravlja sa 100,9 milijuna kuna. Allianz Equity uvećao je imovinu za 20,7 posto na 46,3 milijuna kuna dok je Erste Adriatic Equity “teži” za 17,8 posto i sada upravlja s 298,2 milijuna kuna. Inače, od 26 dioničkih fondova, njih devet je zabilježilo smanjenje imovine….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Da se nastavim na migru:
moj fond je skočio s prosinca na siječanj:
– imovina za 8.6% iliti 19.5 mil. kn
– cijena udjela za 5.15% što predstavlja porast imovine od 11.7 mil. kn po osnovi rasta cijene udjela.
Oduzimanjem ta dva iznosa dobiva se 7.8 mil kn NETTO porast imovine po osnovi PRELIJEVANJA SA ŠTEDNJE, što je ubrzanje od oko 30% u odnosu na mjesec prije.:-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close