Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa bolje da je HT kupio te obveznice nego da drzi cash na 0.2%. Ili ja ne kuzim kaj je tu problem?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Da, vidim. Euribor je negativan, minus 0.32%. I taman kad dodaju 0.35% dodje na malo preko nule.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Da, vidim. Euribor je negativan, minus 0.32%. I taman kad dodaju 0.35% dodje na malo preko nule.

kolega, počeli ste loše ali ste se na vrijeme ispravili

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

No dobro, jest pomaganje vecinskom, ali nista nije izgubljeno. Dividenda je bila 6 kn po dionici sto daje oko 500 mil. kn. A cash po dionici je oko 50 iliti 4 mlrd. Tako da mi nije najjasnije zasto se ljudi boje za dividendu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Drži se na preko 2000 bodova bome…. ERNT, RIVP i HT….

pesimizmu se urušavaju već žestoko nagriženi temelji.
tko će biti pobjednik u utrci za pokal najnevjernijeg tome?
očekujem da ćemo do kraja godine imati pulufinaliste ako ne i pobjednika.

“.. nakon osam godina kontinuiranog rasta, biti prva u kojoj će biti zabilježen pad udjela javnoga duga u BDP-u”, ističu analitičari HGK….”

http://www.24sata.hr/news/osam-godina-stalno-rastao-u-2016-prvi-put-pad-javnog-duga-505796

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

nekome dovoljno,nekome nedovoljno
tko je mudriji?
živi bili…
Potrošnja porasla 27. mjesec zaredom

Potrošnja porasla 27. mjesec zaredom

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://www.hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-danas-crobex-uzletio-za-gotovo-1-7-posto-i-presao-psiholosku-granicu-45141

nakon 34 mjeseca
nekome dovoljno a nekome još ne.
prerano za zaključak na temu pračke,katapulta ??

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

I, hocemo na 2100 ovaj mjesec? Ili prije?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

bio malo u šopingu jučer prekjučer,bolje rečeno pokušao,odustao ići ću radnim danom ujutro.
koja grabež,koji stampedo,sve 5 sniženja bla-bla….
nisam to vidio tu kod nas već ohoho godina.
peglaju se kartice kao da nema sutra,nekad se je znalo ljudi se istroše za blagdane i u siječnju krpanje do plaće.
sretan sam da živim u državi bogatih ljudi.
još da se aktivira dio od 165 mlrd kn na oročenju?luudilo…
plenkijeva ekipa baš ima za cilj podići tržište kapitala sa guranjem hepa
još ako nas ove godine izbjegnu teški crnjaci…
“di će nam biti kraj”

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

da, sigurno najbolje ujutro i to ovaj tjedan kada je jako puno Hrvata na skijanju u Austriji i Italiji.
Ako je još nešto ostalo po dućanima, obzirom da je potrošnja veća nego ikad još od VII. stoljeća.

Što se tiče oporavka burze vjerujem da su ovo posljednji dani
da se kupi po sličnim, iako nešto višim cijenama kao u 2016.

što nam ostaje drugo nego sutra u šoping kako tko ima…
dok nije sve razgrabljeno do prašine.
a što se tiće zse šopinga to sad ovisi kako je tko i šta do danas.
puno ovisi i o tome kakav je plan naše menagerske perjanice koja je na skijanju.
ovo što do sada gledamo izgleda kao da je zvijer puštena sa lanca,privremeno trajno ili do nekog roka,targeta ????
kao navodno je zaboravili u brzini pakiranja na skijanje privezati kao u zadnja 3-4 tjedna.
ako se oni i mogu boriti protiv kratkoročnog trenda na srednjeročnom im ne dajem puno šanse.
sve to pod predpostavkom da bi hjeli a ako neće ili da žele potpaliti vatru jer bi to netko eventualno od njih tražio…???
vidoviti nismo,ono što vidimo može se i promjeniti,najznačajnije mi se čini osobna percepcija,dojam da je večini u interesu nastavak nekakvog rasta,pa evo niti iz vlade se ne libe naglas izreći želju za “dizanjem tržišta kapitala”
biti ćemo ovdje da popratimo rasplet vrlo zanimljive situacije..
držim da mi je bitno mudrije držati se unutra
možda i griješim,nebi bilo…
naravno niti rizike netreba podcjenjivati

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close