Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlično! Našao. Hvala!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Za sada DA ima 4 glasa, a NE dva glasa.

Gospodo IDEMO DALJE!!!

Imamo vremena do 15:00 sati.


ako se izglasa DA i ja ću se predomisliti i prikloniti većini, daleko sam od mirovine, da bih čekao mirovince


jok tek kad se uplate doprinosi za mirovince iza desetog može se očekivati preko 2000, inače ovo se brižno kontrolira od velikih igrača

ovo je vic godine!
pa zar ti doista misliš da OMF-ovi nemaju ni kune na računima pa moraju čekati uplate doprinosa da bi imali čime kupovati na ZSE?!?! pa oni imaju keša na računima da mogu sad u trenu sve dionice na burzi dići odmah bar +20%!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

jest vic, zato sam to i napisao jer ova burza i nije drugo nego za vic, jedino ima malo i erotike uz to kao dodatak ovoj zaebaciji od burze. a možda se vic i ostvari vidjet ćemo desetog do petnestog .

dan je pametniji od noći!

Slažem se vdt
Vrlo je neobično da nakon najvećeg porasta BDP-a od stoljeća VII.
burza PADNE samo 0,60 % umjesto 1 do 2 % kako i priliči ZSE.

Možda je sell on news? Jeste o tome razmišljali. Burza uvijek odreagira drugačije nego većina misli.

p.s. meni UVIJEK paše rast. nisam neki destruktivac s dijagnozom.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Možda je sell on news? Jeste o tome razmišljali. Burza uvijek odreagira drugačije nego većina misli.

p.s. meni UVIJEK paše rast. nisam neki destruktivac s dijagnozom.

Koji sell on news kad je svaki dan bila ta news.


Za sada DA ima 4 glasa, a NE dva glasa.

Gospodo IDEMO DALJE!!!

Imamo vremena do 15:00 sati.

Završena je anketa.
Pobijedio je DA – preći ćemo 2000 bodova.
Hvala svima na glasovima.
Ugodan dan!!!

ja se već par godina u vezi ove trgovine na zse ne mogu oteti jednom dojmu. kao da se netko moćan namjerno zahebava sa svima nama i radi upravo sve kontra zdravom razumu. kao da uživa u tome. znamo da su osnovni pokretači i kočničari zse mirovinski fondovi koji laganim pokretom malog prsta lijeve ruke mogu ovo smeće od indeksa pomaknuti gdje god žele. oni su gospodari tuđeg novca datog im na raspolaganje i ko do da nam se cijelo vrijeme cere iz onih svojih monitora. ne dam 2000 hahahaha!!! ne dam 2000 hahahaha!!! sve dok ne dođu medicinari sa onim košuljama malo dužih rukava i naprave tu reda. vidim da kum dinkec ode iduće godine. nadam se da nije jedini.

who dares, wins


ja se već par godina u vezi ove trgovine na zse ne mogu oteti jednom dojmu. kao da se netko moćan namjerno zahebava sa svima nama i radi upravo sve kontra zdravom razumu. kao da uživa u tome. znamo da su osnovni pokretači i kočničari zse mirovinski fondovi koji laganim pokretom malog prsta lijeve ruke mogu ovo smeće od indeksa pomaknuti gdje god žele. oni su gospodari tuđeg novca datog im na raspolaganje i ko do da nam se cijelo vrijeme cere iz onih svojih monitora. ne dam 2000 hahahaha!!! ne dam 2000 hahahaha!!! sve dok ne dođu medicinari sa onim košuljama malo dužih rukava i naprave tu reda. vidim da kum dinkec ode iduće godine. nadam se da nije jedini.

Odlična opservacija :):)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ja sam npr. ht prodao davnih dana i ne mislim ga kupiti možda nikada. ne znam da li to kupuje i jedan privatni investitor. možda i kupuje. no s vremena na vrijeme popratim šta se tamo dešava. već dobra tri mj. se institucionalni dodavaju jedni drugima cijena kunu dvije gore. pa ako misliš prodati prodaj ako misliš kupiti kupi. stvarno nikakve logike mi ta trgovina među njima nema. sutra ću baš malo popratiti da vidim ima li još onih 63ki i 69tki.

who dares, wins



ja se već par godina u vezi ove trgovine na zse ne mogu oteti jednom dojmu. kao da se netko moćan namjerno zahebava sa svima nama i radi upravo sve kontra zdravom razumu. kao da uživa u tome. znamo da su osnovni pokretači i kočničari zse mirovinski fondovi koji laganim pokretom malog prsta lijeve ruke mogu ovo smeće od indeksa pomaknuti gdje god žele. oni su gospodari tuđeg novca datog im na raspolaganje i ko do da nam se cijelo vrijeme cere iz onih svojih monitora. ne dam 2000 hahahaha!!! ne dam 2000 hahahaha!!! sve dok ne dođu medicinari sa onim košuljama malo dužih rukava i naprave tu reda. vidim da kum dinkec ode iduće godine. nadam se da nije jedini.

Odlična opservacija :):)
[/quote]
ne odlična već odlična na kvadrat!
baš si i ja mislim kako je sve zrelo za preskok kote 2000 več neko vrijeme ali kao da su se više sile uplele i nedaju pa nedaju.
barem imamo zanimaciju pračenja kada će brana puknuti.
što će se više odugovlačiti,štopati,kočiti to će se”pračka”više nategunti,pa bi mogli još dalje dobaciti.
to nas uči iskustvo a
možda i griješim,nebi bilo…
prije nekog vremena sam izrekao svoju prognozu da očekujem da će 2017=2005
upravo ovo štopanje kočenje, se uklapa u taj scenarij.
kao da se za rezanje konopa na katapultu čeka nova kalendarska godina.
ako je tako i to drugima odgovara tko sam ja da proturječim 🙂
strpljen spašen + za ovu godinu smo se dovoljno nagrabili,treba ostaviti prostora da 2017 bude još uspješnija.
temelji su tu pa da vidimo kako tko “vidi” i kako će tko naplatiti
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close