Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas smo dotakli 2000 bodova , opet, a mislim da bi tu i ostali da nije bilo one prisilne prodaje po bidu na Rivp , i vjerojatno ulaska u Pevec. Ali dobro , i 1997,81 je sasvim ok , pa možda sutra uspijemo stvarno prijeći 2000 .

Crobex je samo 11.10.16. zatvorio iznad 2000 bodova, preciznije 2002,11

Šteta da nema RealBeara, bio bi užitak čitat što on misli!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Od 2000 do preko 5000 je trebalo nešto preko 2 g (mnogo kraće nego dolazak na 2000), s onim okolnostima koje su bile tada.
Sad su okolnosti čak zdravije, tj. rast je na boljim temeljima. Nadalje, EPSovi mnogih firmi su veći sada nego kad je Crobi bio 5000
Pitanje je samo trenutka kad će se kapital početi prelijevati na manje burze.
To je vrijeme kad će mnogi htjeti biti unutra.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Doista sam mišljenja da je pračka nategnuta i kad Crobex ispali, mnogi će se čuditi kaj se ovo događa…

Odbrojavanje za lansiranje Crobexa je počelo…
Nakon toga više nema povratka na staro….
Mnogi će žaliti za propuštenim cjenovnim prilikama na nekim dionicama…

Na svim dionicama. A rising tide lifts all boats. Što veći burek dionica to veći potencijal rasta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Šteta da nema RealBeara, bio bi užitak čitat što on misli!

Imas ga na forum.hr pa citaj

još ništa od proboja, proklizava

2000. je vrlo bitna razina u psihološkom smislu.

Mala anketa: Hoće li je prijeći?
a) DA
b) NE

Odgovori se primaju do 15:00 sati na ovoj temi.

Za proboj bi trebali povući ADRS-P, PODR, RIVP i LEDO koji imaju najveći utjecaj na index (uz HT).
Eventualno još i ATGR, KOEI i ERNT.
Bude idući tjedan ako ne ovaj…

NE, vidi se iz aviona
Idući tjedan možda..

New Report

Close