Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moller
zar ne bi bilo bolje sada uložiti u slovenske dionice

Zašto?


Moller
zar ne bi bilo bolje sada uložiti u slovenske dionice

Zašto?


ako Amerika ima utjecaj, kao što navodi kolega, onda je Slovenija dodatno u prednosti radi prve Melanie

po meni, prelomna stvar za likvidnost tržišta biti će dizanje kreditnog rejtinga koji stiže uskoro.

@igrač Imaš li podatak kada izlazi taj info?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ministar financija Marić očekuje ocjenu kreditnih agencija tokom prvog kvartala te tokom trećeg kvartala tekuće godine….

U kojoj smo mi regiji?

http://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/ecb-upozorio-na-rizike-politicke-neizvjesnosti-po-financijsku-stabilnost/

Oštar pad cijena dionica
Upozorili su također da bi neka tržišta dionica mogla biti suočena s oštrim padom cijena dionica. Pokazatelji valuacije… u nekim su regijama na razinama koje su u prošlosti nagovještavale neminovne, velike korekcije, istaknuli su u ECB-u.

Ma pusti Ecb-ove prognoze, možeš mislit visokih valuacija , posebno kod nas .


U kojoj smo mi regiji?

http://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/ecb-upozorio-na-rizike-politicke-neizvjesnosti-po-financijsku-stabilnost/

Oštar pad cijena dionica
Upozorili su također da bi neka tržišta dionica mogla biti suočena s oštrim padom cijena dionica. Pokazatelji valuacije… u nekim su regijama na razinama koje su u prošlosti nagovještavale neminovne, velike korekcije, istaknuli su u ECB-u.

masa dionica na ZSE boelsno je napumpana i fundamentalno precijenjena, naravno da slijedi oštar pad napuhanih balona!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

jedino što se već duže vrijeme ispuhava je pesimizam,čak i najveći pesimisti se poklapaju ušima.vrlo izgledan i nastavak tog trenda.
pozornica postavljena za preskok kote 2000 drugi tjedan.
hr dionice su tek počele rasti a ako će se negdje ispuhivati to će biti na onim tržištima na kojima su dosegle povijesne maximume a pošto smo mi miljama od toga…
ako ne griješim biti će još teže živjeti u koži pesimizma u bliskoj budućnosti.
+ očekivano dizanje kreditnog rejtinga namjerno ne spominjem da nebi bilo previše soli na ranu pesimizmu.
da ga nema nebi se i danas moglo tako povoljno kupovati.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Evo migra nešto za sve pesimiste i katastrofičare 😉

http://www.hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/dionicki-indeksi-u-visinama-44648

“Možda jednom postane jasno (onima kojima još nije) da su dionice jedina imovinska klasa koja konstantno omogućuje više povrate od svih drugih imovinskih klasa, a da korekcije na tržištu treba promatrati kao priliku, a ne kao kataklizmu i propast tržišta jer na koncu novi vrhovi se konstantno osvajaju. A do tad, katastrofičari će svako malo navješćivati propast burzi i tržišta kapitala. Ali kao i dosad, od toga neće ništa biti! Razvijena tržišta kapitala će nastaviti povećavati bogatstvo dioničarima, sa našim sudjelovanjem ili bez njega. Ali bolje se držati olimpijskog načela i sudjelovati.”

kotač povijesti se okreče cijelu povijest a oni koji žele ići kontra te činjenice sretno im bilo sa njihovim izborom.
uvjeren sam da smo bliže dnu nego vrhu tog kotača.
meni je i to više nego dovoljno a koliko točno više bliže dnu nego vrhu kotača to neka svatko sam za sebe….
vrh se netreba uloviti da bi se puuuno zaradilo,mnogostruko više nego na oročenju,dovoljno je doći i do pola puta kotača a dokazi da smo se odljepili od dna su tu “crno na bijelo”
za one koji ih žele vidjeti,oni drugi će snositi posljedice svojeg izbora baš kao i mi.
može li poštenije?
osobno sam iznimno zadovoljan dosadašnjim svojim izborom,očekujem nastavak i ubrzanje tog smjera u 2017.
nebi bila nikakva senzacija da se potvrdi da će 2017=2005 a u tom slučaju istopit će se pesimizam kao kocka leda na srpanjskom suncu.
prošlo je brzo zadnjih 5g pa će i 2017 brzo proći pa ćemo napraviti rezime kako je tko “vidio”.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Rast BDP-a u trećem tromjesečju ubrzao na 3 posto?

hahaha…
kolike su šanse da “dežurni “pesimisti koji su se trudili svojim projekcijama 8g biti predvodnici crnila i pesimizma nisu i ovaj puta bili preskromni u svojim očekivanjima.
jednog će se i dana to dogoditi,biti ćemo tu da popratimo tu senzaciju,preobračenje jer će u protivnom svi se morati posipavati pepelom.
neki su već i počeli,je da im je dugo trebalo ali godine su napravile svoje pa su si ipak postali smiješni sa vlastitim višegodišnjim nerealno niskim očekivanjima.
tko bi rekao da “profesionalci” mogu biti toliko godina u zabludi i to kolektivnoj zabludi.
još jedna nacionalna kolektivna zabluda,ako za ništa drugo za to smo dokazano talentirani.
kada su nam profesionalci do te mjere dugogodišnje amnezirani,”blokirani”kako bi mogli zamjeriti običnom puku?
doći će i dan za naplatu pa ćemo vidjeti tko je naplatio a tko platio.
nije ni ovo do sada za baciti a očekujem još bitno više.
možda griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close