Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad Kardum kaže kupuj, onda treba prodavati, sto ćeš bolji znak!

jos malo pricekati….fed jos nije krenuo u podizanje. Kada krene onda izaci, a prije toga mora jos jedan posteni rast biti. Kada krene nerazumno rasti npr. u tjedan dana 20%. E onda van. Isto tako, imamo vec sada primjer balona kod pojedinih dionica.
I ona stara, kada baba krene kupovat dionice a ne stavljat u banku, onda Van koliko Vas noge nose



čudan neki prilog. pogledaj te cijene dionica koje prolaze iza na ekranu. npr u 1.13 min himr 588, badel 23 i tako dalje. klasična tv budalaština za polu pismeni narod. i opet po stoti put će narod to da popuši.
I mi smo to skužili,mislim cijene koje idu na ekranu.
Vjerojatno snimljeno prije i držano u ladici dok nisu dobili mig odozgo da je vrijeme da se bace kosti a narod sad nek si konta štednja ili dionice ili… Bravo majstori.

[/quote]
ja mislim da je to iz nekog pred posljednjeg priloga pa samo umiksano u posljednji, a kako im je kvocijent iteligencije negdje oko sobne temperature ničemu se nije čuditi. to je jednostavno preplaćena banda koja je izgubila svaki dodir sa normalnim životom dok smo mi koji tu ulažemo svoj novac toliko oprezni da provjeravamo ama baš svaki detalj.

who dares, wins

Sve si mislim da ovaj porez na dobit nije slucajno odredjen. Od nove godine vecina dionica lijepo raste , dosta malih je odustalo od buze, sada gledaju kako sve raste, a prsti svrbe.
Na stednji gradjani sve vise novaca imaju, da se par posto tih novaca prelije na burzu crobex bi bio valjda opet na 5000 bodova .
To je samo moje razmisljanje, od nove godine lagano nadokupljujem , mozda sam u krivu , ne znam .
Ako nista , lijepo je gledat ovaj rast a bit 99,99 % u dionicama
Naravno , postoji rizik da drzava bankrotira odnosno udje u velike probleme, ali kaj nije u zivotu rizik? ako ne riskiramo necemo ni profitirat , druga solucija stavit novac na banku i dobit jedan posto kamata ?
Do sada ove godine u plusu nekih 25-26 % sa dividendama i nadokupljivanjem

Rekao sam da onda prodavati kad Kartum kaže kupuj. A on to nije rekao i neće još dugo.

http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/ekonomski-institut-zagreb-znatno-povecao-procjenu-rasta-bdp-a-za-ovu-godinu-na-cak-26-posto/4718774/

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Sve si mislim da ovaj porez na dobit nije slucajno odredjen. Od nove godine vecina dionica lijepo raste , dosta malih je odustalo od buze, sada gledaju kako sve raste, a prsti svrbe.
Na stednji gradjani sve vise novaca imaju, da se par posto tih novaca prelije na burzu crobex bi bio valjda opet na 5000 bodova .
To je samo moje razmisljanje, od nove godine lagano nadokupljujem , mozda sam u krivu , ne znam .
Ako nista , lijepo je gledat ovaj rast a bit 99,99 % u dionicama
Naravno , postoji rizik da drzava bankrotira odnosno udje u velike probleme, ali kaj nije u zivotu rizik? ako ne riskiramo necemo ni profitirat , druga solucija stavit novac na banku i dobit jedan posto kamata ?
Do sada ove godine u plusu nekih 25-26 % sa dividendama i nadokupljivanjem

nikada, ali bas nikada 99,99% imovine staviti u dionice!!

nikada, ali bas nikada 99,99% imovine staviti u dionice!!


Potpisujem…


jos malo pricekati….fed jos nije krenuo u podizanje. Kada krene onda izaci, a prije toga mora jos jedan posteni rast biti. Kada krene nerazumno rasti npr. u tjedan dana 20%. E onda van. Isto tako, imamo vec sada primjer balona kod pojedinih dionica.
I ona stara, kada baba krene kupovat dionice a ne stavljat u banku, onda Van koliko Vas noge nose

Jebate, ovaj Ivan će postati multimilijarder! Sve zna!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kresso

Lik ima ‘kliker’ haha.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Da, a onda kad se eventualno pocnu ponavljat volumeni i cijene iz 2007. onda nek' gradani kupuju?

kolega, nemojte pokazivati znakove morala da vas ne prognaju s foruma! već vidim prve znakove da padate u nemilost. kliknem da vam dam 100% a ono samo 25%. tako bi vam i prinosi mogli ako padnete u nemilost!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


jos malo pricekati….fed jos nije krenuo u podizanje. Kada krene onda izaci, a prije toga mora jos jedan posteni rast biti. Kada krene nerazumno rasti npr. u tjedan dana 20%. E onda van. Isto tako, imamo vec sada primjer balona kod pojedinih dionica.
I ona stara, kada baba krene kupovat dionice a ne stavljat u banku, onda Van koliko Vas noge nose

Ma daj, kaj drobiš gluposti…..dionice padaju 8,5 godina. Kaj očekuješ da će rast 6 mjeseci, a onda opet pad 9 sljedećih godina…

New Report

Close