Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ko zna…mozda nam spremaju neku krizicu opet… Ko ce znat?

Al, ajde, mi smo najspremniji za nju. U biti, mi smo napredniji od svih, mi ih cekamo vec u toj krizi jer nismo ni izasli iz zadnje. Sto bi izlazili pa da opet udemo u krizu. Bolje bit non-stop u krizi… B-)

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ind. proizvodnja skočila 6,9%.
Analitičari prognozirali 2,8%.

KressoM
Bolje bit non-stop u krizi… B-)
kad se navikneš čist dobro a koliko vidim odnosno predpostavljam i Tebi je čist dobro u ovoj krizi
kad svi prodaju ti kupi
u krizi se kupuje

Jao se nama sa nasim analiticarima i njihovim prognozama…
Nama je najveci problem turizam, jer se oslanjamo samo na njega…

druka se na sve strane od tv .do svega. odjek ( nula do -1 )..sad se vidi koliko su hr gradnjani devastirani od bankara.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema oporavka burze ni povratka građana na ulaganje u dionice dok se ne ukine porez na dobit…mi koji smo tu gotovo da ne ulažemo, a kamo li da će ulagati netko neiskusan sa strane i riskirati svoju ušteđevinu gdje može ostati bez svega, a ako ipak napravi nekakav plus još mu država uzme 12%! znači rizik je samo naš, a dobit dijelimo sa državom… “super”!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

belupo
sjedi 5+

@ belupo

mislim da ste u krivu, ja gledam to ovako, zar se zakoni pisu za male ljude ili za velike igrace ? ruku na srce nismo svi jednaki odkad je svijeta a necemo niti bit , uvijek ima jednakijih …

moje razmisljanje ide u ovome smjeru, ajmo lupit porez na dobit, cijene dionica ce nesto padat, mi cemo se nakupovat, pa lako za godinu dvije ukinemo taj porez , a raja neka navali na dionice koje ce biti kudikamo skuplje nego sta su bile danas, ili ne moraju biti niti skuplje ali ja cu imat puno vise u dionicama nego danas .

od nove godine ja polako dokupljujem dionice , nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju, mozda sam totalno u krivu .

EBRD povisio procjenu hrvatskog rasta.

http://www.tportal.hr/biznis/politika-i-ekonomija/428120/Vlada-prelomila-ove-kompanije-idu-u-privatizaciju.html [tportal.hr]

ovo bi moglo pokrenuti i oporavak burze

@plavi01
NEĆE biti nikakvog oporavka burze dok se ne ukine porez na kapitalnu dobit i umjesto što svi lijepite nekakve članke, radije usmjerimo sve snage i razmišljanje kako ukinuti ili bar odgoditi na 2-3 godine porez na kapitalnu dobit jer inače nećemo dočekati nikakav povratak ulagača na ZSE!
95% malih ulagača koji su ovdje prisutni zbog tog poreza gotovo ni ne trguje pa je utopija da će narod koji nema naviku ulagati u dionice vratiti na burzu sa parama koje drže u bankama! čak se ni krediti više ne dižu već padaju iz godine u godinu, nitko ne želi ulagati ni u što, a ovaj porez je zadnji čavao u lijes!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

http://www.seebiz.eu/odlicne-turisticke-brojke-povecat-ce-bdp-u-prvom-kvartalu-za-18/ar-135445/
za turističke firme zime nema one su u oporavku već godinama.Crobex je već preko 1700

Belupo,pa to je jasno svima što pišeš ali optimizma malo-EK i ECB i MMF će nam složiti oporavak BDP na
3%.Bit će ovo jamerika.Ide lng,pelješac,željeznica,luke dolazi strani kapital pa ćemo rasprodati sve zlato i srebro i plivat ćemo u lovi.

Ajmo belupo oporavak je počeo

New Report

Close