Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prvo – Strasno mi je zao sto RealBear vise ne sudjeluje na forumu, meni osobno bio jedan od najkvalitetnijih forumasa… 🙁
Drugo – Nemogu vjerovati da se nitko ne osvrce na dogadanja s naftom i njezin utjecaj na Hrv. gospodarstvo. Znam da je strašno nezahvalno radit projekcije utjecaja na BDP, ali jeli tko voljan podijelit svoje misljenje. Moje se krece do cak 0,7%.
Tuzna je stvar da cemo imati rast BDPa bez imalo vlastite zasluge buduci da ce (opet ne nasom zaslugom) refinanciranjem duga i jeftinom naftom BDP rasti mozda i vise nego najavljeno. Tako da ni u buduce ne ocekujem hrabrosti politickog vrha za prekopotrebne radikalne mjere restruktiriranja drzavnih institucija 🙁

U Eurozoni PMI index porastao iznad 54, razina na kakvoj nije godinama bio.

Ovo što se događa na stranim burzama nije baš uobičajeno, izgleda kao da je vrijeme rasta dionica u svijetu koje traje od 2009.god. gotovo a još najgore u tome je što je taj rast nas potpuno zaobišao ali pad nas ne bude obišao sigurno…

Da, nije uobicajeno…..lose je, sve se poklopilo, centralne banke nemaju izlaz iz obog sta su zakuhtale….

onda ispada da su hvratske dionice (kvalittne) jedne od najsigurnijih u svijetu jer nisu bile prenapuhane!

Tako je, pa naše dionice su pale više od Grčkih.


Prvo – Strasno mi je zao sto RealBear vise ne sudjeluje na forumu, meni osobno bio jedan od najkvalitetnijih forumasa… 🙁
Drugo – Nemogu vjerovati da se nitko ne osvrce na dogadanja s naftom i njezin utjecaj na Hrv. gospodarstvo. Znam da je strašno nezahvalno radit projekcije utjecaja na BDP, ali jeli tko voljan podijelit svoje misljenje. Moje se krece do cak 0,7%.
Tuzna je stvar da cemo imati rast BDPa bez imalo vlastite zasluge buduci da ce (opet ne nasom zaslugom) refinanciranjem duga i jeftinom naftom BDP rasti mozda i vise nego najavljeno. Tako da ni u buduce ne ocekujem hrabrosti politickog vrha za prekopotrebne radikalne mjere restruktiriranja drzavnih institucija 🙁

koda su me culi 😀

Očekuje se ubrzanje rasta hrvatskog BDP-a

Dobro da pratimo trendove


onda ispada da su hvratske dionice (kvalittne) jedne od najsigurnijih u svijetu jer nisu bile prenapuhane!

to je bilo u ono vrijeme [emo_ooooo]

Ova tema definitivno moze pod ključ ….. na idućih par godina. [emo_smijesak]

ovo je samo bilo posljednje navlačenje. sada idemo preko 2000…

Tek sada cemo vidjeti koliko su nase mnoge dionice precijenjene.

New Report

Close