Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo primjer Argetine

http://finance.yahoo.com/echarts?s=%5EMERV+Interactive#symbol=%5EMERV;range=my

Evo usporedne inflacije, Hrvatska/Argentina:


..sve je tako jednostavno…

Pa ne znam koliko je tebi i ministru ovo komplicirano ali ako je onda sigurno niste dorasli funkciji ministra financija jer ovo razumi i malo dijete i izvedivo je(sto mislis je li lakse naplatit 10% svima ili 40% nekolicini???),ali savjetujem da nastavite po starom i nikada se ne mjenjajte,a dotle cu ja i ostali sto nam je Rvaacka sve omogucila u zivotu radje placat porez vani. Znas ono ugovori o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja i slicno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

nisam dorastao funkciji i to je jasno…niti želim….ako je tako sve jednostavno zašto se ne okušate?


nisam dorastao funkciji i to je jasno…niti želim….ako je tako sve jednostavno zašto se ne okušate?

Ja sam profesionalac i radim za pare,a ne za kikiriki. Za kikiriki rade Lale sto mi nose sandale.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

vrlo privlacno za kapital [emo_beztona][emo_vrtimise][emo_zacudjen]

http://www.tradingeconomics.com/croatia/indicators

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



nisam dorastao funkciji i to je jasno…niti želim….ako je tako sve jednostavno zašto se ne okušate?

Ja sam profesionalac i radim za pare,a ne za kikiriki. Za kikiriki rade Lale sto mi nose sandale.
[/quote]

možda je upravo i problem to što rade za kikiriki….


…možda je upravo i problem to što rade za kikiriki….

Najveca steta za nas je sto uopce rade to sto rade,a da vrijede ista ne boj se otimali bi se za njih sto bas i nije slucaj slazes li se. Nisam bas vidio da se netko otima za Linicem najboljim ministrom u Rvata ili npr za cika Jovom,a nece se otimat ni za ovim nosacem sandala ne boj se. Znas mi ti u Dalmaciji takvima kazemo ” za ode nisi,a i za di si nisi”

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Malo o štednji:

http://www.poslovni.hr/forum/tema/strah-graana-od-krize-i-jaci-euro-podignuli-stednju-za-sest-milijardi-kuna-32530



…možda je upravo i problem to što rade za kikiriki….

Najveca steta za nas je sto uopce rade to sto rade,a da vrijede ista ne boj se otimali bi se za njih sto bas i nije slucaj slazes li se. Nisam bas vidio da se netko otima za Linicem najboljim ministrom u Rvata ili npr za cika Jovom,a nece se otimat ni za ovim nosacem sandala ne boj se. Znas mi ti u Dalmaciji takvima kazemo " za ode nisi,a i za di si nisi"
[/quote]

Naravno da se ne otima, kada ti se većinom djelovanje ministara svodi uglavnom na marketing…vidiš kako ih se snima užurbano, oni odlaze, dolaze, pametuju, mašu rukom, pričaju pozitivno, dobacuju neistomišljenicima, sve odlično, sve se kreće, džepovi puni love, ručkovi bogati, para na bacanje jednostavno zašprehavanje visinsko….a onda počinje se otvarati jedan slučaj, pa drugi, pa treći pa smjena….pa dolazi drugi, pa sve ispočetka….

Evo samo primjera kako su nas i tko vodio do nedavno i koja retorika, i kada gledaš danas nije se ništa promijenilo i još je bio glavni u MVP:

….što reći…uzdaj se use i u svoje kljuse….[emo_smijeh]

Što se ovo događa… NASDAQ, DAX, IBEX, španjolski dug, italijanski dug, o Portugalu da ne govorim…sve down da suze frcaju. A s druge strane zlato, US treasuries, German bunds te Crobex up.

Za ne povjerovati [emo_namigusa]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Crobex je safe haven

New Report

Close