Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poneki ce svake godine u 6-7mj nasjesti na rast crobexa, a u 11-12 mjesecu ce im biti smak svijeta.

Izgleda da ćemo i danas biti u plusu. Biti će teško stalno gledati plus a ne sudjelovati.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

jedino što nas sada može za……i su vanjske burze koje su žestoko narasle zadnjih godinu dana i gdje je hlađenje nužno, a onda se to u pravilu osjeti i kod nas

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Korekcija vani će biti test jel ovo kod nas stvarno ozbiljno, ja sam tu optimist.

Ako npr. vani dođe do korekcije hoće li ona biti zbog povlačenja dobiti ili zbog lošeg stanja ekonomije. Prvi slučaj je za nas zanemariv, drugi slučaj znači da Draghi udara još jače.

Što će se dogoditi s obveznicama u svijetlu ECB prijetnje za QE, na koliko će onda pasti hrvatski dug ?

Za dug izdan prije par tjedan-a traži se 3.62%…

Paradoksalno, ono čega se mi moramo bojati je zapravo veliki rast vani koji bi mogao dovesti do povećanja kamatnih stopa i zaustavljanja QE.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Ma ide to sve UP. I mi i Dow na 30.000, i nafta i robe i obveznice, sve, baš sve. Čak i metali rastu, a kamoli što drugo.

Osim keša naravno.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Poneki ce svake godine u 6-7mj nasjesti na rast crobexa, a u 11-12 mjesecu ce im biti smak svijeta.

koliko ja vidim crobex raste…jeli nasjedanje ili je već bilo zasjedanje o rastu bumo vidjeli.
Smatram da probojem 1800 idemo barem na 2100-2200 bodova

uostalom prometi su 50% veči nego zadnjih godina u ovo vrijeme, pa je i to jedan od razloga.
Ja vidim na kvalitetnim dionicama akumulaciju, a ove kvalitetne a nelikvidne će krenut ali odmah iz.Likvidnost se brzo nađe.
Evo idealan primjer zvzd.

ne vidim gdje sam fulao, procitajte ponovo

Što sam ono šalio o akumulaciji prije par dana i kako je sakriti.
Dionice rastu u milijunskim prometima, padaju u desetcima-stotinama tisuća.

A ako to ne upali uvijek se može istovariti par dionica INA-e po bidu [emo_smijesak]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

problem na ZSE je što mirovinci kupuju i dalje samo “svoje” dionice, a novih stranih ulagača u naše dionice gotovo da ni nema. Ostali domaći ulagači su premali i preslabi za dizanje tržišta tako da mi izgleda da je ovaj rast za sad završio do nekih novosti koje će opet pokrenuti tržište prema gore ili dolje

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Što sam ono šalio o akumulaciji prije par dana i kako je sakriti.
Dionice rastu u milijunskim prometima, padaju u desetcima-stotinama tisuća.

A ako to ne upali uvijek se može istovariti par dionica INA-e po bidu [emo_smijesak]

Ovo je čista distribucija na vrhu.
Ali siguran sam da ti sad kupuješ, dok je akumulacija.

Što ti je deflacija… promet u industriji za travanj pao za 1.5%, cijene industrijskih proizvoda pale 3% u travnju. Jel proizvodnja onda raste ili pada [emo_smijesak]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

New Report

Close