Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri su krenili u pozitivu,ne samo danas nego i za narednih par dana,pa bi molio sve drage forumaše i investitore,da ne napravimo opet istu glupost,kao već par puta,pa da krenemo kao drogirani tuči po asku i opet neki nenormalni rast od 10-16% u jedno danu i onda vas opet špekulanti zajebu.
Prodaju vam svoje dionice i onda opet pad -10%,pa tako 5-10 dana u još veći minus.
Ja bi bio najsretniji da sada naš jadni crobex naraste 10-tak dana svaki dan +1%.
Jer samo nas takav put može navesti na normalan oporavak.
Pametno i strpljivo!

Realno gledajući neke dionice su 3 dana zaredom padale svaki dan po 15-20 %……..nemože ni to trajati dovijeka……tipujem na neki oporavak od sutra !!!
[thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Bu nam Obama zazelenio sutra ekrane…???

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Hoće!Živio prvi crni predsjednik Amerike,drug Barack Obama!I neka mu prvi korak bude pokretanje burzi u cijelome svijetu… [pray] [rolleyes]


Hoće!Živio prvi crni predsjednik Amerike,drug Barack Obama!I neka mu prvi korak bude pokretanje burzi u cijelome svijetu… [pray] [rolleyes]

Ma kakav cjeli svjet neka uzme par miliardi iz SAD proračuna i nek počne lupat po asku na ZSE.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Već neznam po koji put sam rekao da je opravak blizu ,da li je ovo konačno taj dugo očekivani oporavak

Tobogan

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4cc62f1e-2e9e-4a18-bc76-a82c1fc4e44b&open=sec

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Već neznam po koji put sam rekao da je opravak blizu ,da li je ovo konačno taj dugo očekivani oporavak

pa koji vam je k… (i tebi i onima koji neprestano svaki dan govore "evo sad je kraj sutra idemo gore")

otvorio si temu u 2. mj. i tada tvrdio da je oporavak na vidiku a onda je za sadašnji potop 2. mj.bio vrhunac
očito ili nepratiš svjetska zbivanja, nerazumiješ se ili jednostavno namjerno navodiš ljude na pogrešno mišljenje…

svjetsko gospodarstvo se sad toliko zakompliciralo da ćemo još mjesecima grcat u dubokoj vodi…


Već neznam po koji put sam rekao da je opravak blizu ,da li je ovo konačno taj dugo očekivani oporavak

NEEE….. [cry] [cry] [cry]


Već neznam po koji put sam rekao da je opravak blizu ,da li je ovo konačno taj dugo očekivani oporavak

http://www.vecernji.hr/ne…5FDEF227050B0959E5E66D1.1

@frki

očito ili nepratiš svjetska zbivanja, nerazumiješ se ili jednostavno namjerno navodiš ljude na pogrešno mišljenje…

svjetsko gospodarstvo se sad toliko zakompliciralo da ćemo još mjesecima grcat u dubokoj vodi…

Kolege, za mjesece bih odmah potpisao. Sutrašnje zelenilo nije oporavak [undecid]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Već neznam po koji put sam rekao da je opravak blizu ,da li je ovo konačno taj dugo očekivani oporavak

http://www.vecernji.hr/ne…5FDEF227050B0959E5E66D1.1

@frki

očito ili nepratiš svjetska zbivanja, nerazumiješ se ili jednostavno namjerno navodiš ljude na pogrešno mišljenje…
svjetsko gospodarstvo se sad toliko zakompliciralo da ćemo još mjesecima grcat u dubokoj vodi…
Kolege, za mjesece bih odmah potpisao. Sutrašnje zelenilo nije oporavak [undecid]
[/quote]
In vino veritas!

bogat čovjek nema briga, samo zadovoljstva

New Report

Close