Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma odlično je, nakon “crnog ponedeljka” se prelomilo. Na velikom prometu kontinuiran i selektivan rast.

Bojim se da će i sad ovaj ponedjeljak biti crn.
[cry][cry][cry]
Pogledajte malo graf od Crobexa.

Ma odlično je, nakon “crnog ponedeljka” se prelomilo.
Na velikom prometu kontinuiran i selektivan rast.

Čiste osnove, padalo je na malim, raslo na velikim.
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo i slovenci potegli danas oko 7% ,ameri u zelenom ,mi treći dan već u pozitvnom trendu sa velikim prometom.Šta li znaći ovo [thumbsup]

e da…..samo kad bi se nastavio ovakav promet….[embarass]

DOKUP!


SIMPSON: ” Ma odlično je, nakon “crnog ponedeljka” se prelomilo. Na velikom prometu kontinuiran i selektivan rast. ” Bojim se da će i sad ovaj ponedjeljak biti crn. [cry][cry][cry] Pogledajte malo graf od Crobexa.

i ja bi se bojao da sam u kešu.

Heaven or Las Vegas


Neznam kada će fundamenti (i dali će ikada) doći u fokus. Trenutno više rastu neke dionice koje imaju P/E=100 nego koje imaju P/E*P/B<10 ! Zašto ??? Di to ima veze s mozgom ? Nema, to je hrvatska burza [tongue]

Potpisujem u cijelosti. Dok god ekipa trguje na temelju razlike prema ATH i ne gledaju fundamente, dotle ćemo imat sranje od burze.

jovica:

SIMPSON: ” Ma odlično je, nakon “crnog ponedeljka” se prelomilo. Na velikom prometu kontinuiran i selektivan rast. ” Bojim se da će i sad ovaj ponedjeljak biti crn. [cry][cry][cry] Pogledajte malo graf od Crobexa.

i ja bi se bojao da sam u kešu.

Ne slazem se, dovoljno je bilo ovo sve kaj se desilo da bi bili oprezniji. Ak ste u cashu, uvijek ce bit prilika makar neke i pobjegnu… A nema sanse da izgubite… Samo cekate prvu paniku, pad, i krcate, kad se ekipa okrene i krene kupovat u euforiji, vi prodajete… Po meni sigurnije neg u ovo vrijeme bit u dionicama… Zalim jedino sto ja nisam u cashu… Al nije ni HT za bacit…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ne slazem se, dovoljno je bilo ovo sve kaj se desilo da bi bili oprezniji. Ak ste u cashu, uvijek ce bit prilika makar neke i pobjegnu… A nema sanse da izgubite… Samo cekate prvu paniku, pad, i krcate, kad se ekipa okrene i krene kupovat u euforiji, vi prodajete… Po meni sigurnije neg u ovo vrijeme bit u dionicama… Zalim jedino sto ja nisam u cashu… Al nije ni HT za bacit…

trotter…
jedno je bojati se kada su dionice na ath pa utrčavati u njih a drugo je nakon pada od 60-70% većine likvidnih dionica reći da se tek sada trebamo bojati, zašto vi svi razmišljate kao traderi to mi nije jasno, zar je kraj svijeta utrčati u perspektivan ticker na P/E 5-15, koji je btw umjetno zrokan 50% ili više, pa što onda ako rokne još 10-20%???

naravno da ne mislim na dionice koje i nakon 70% pada imaju P/E od miilion i par desetina PBv

pa neće na nulu valjda kvragu!!![angry]

Heaven or Las Vegas

[cry]ZSE EQUITY PREVIEW
U kojoj je mjeri ukalkuliran news-flow?
18.4.2008 10:01:02

Kaos je, čini se, već mjesecima najizraženije obilježje trgovine na Zagrebačkoj burzi, s tom razlikom što se posljednjih dana doživljava isključivo u pozitivnom kontekstu.[bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

mad:

Neznam kada će fundamenti (i dali će ikada) doći u fokus. Trenutno više rastu neke dionice koje imaju P/E=100 nego koje imaju P/E*P/B<10 ! Zašto ??? Di to ima veze s mozgom ? Nema, to je hrvatska burza [tongue]

Potpisujem u cijelosti. Dok god ekipa trguje na temelju razlike prema ATH i ne gledaju fundamente, dotle ćemo imat sranje od burze.

Vidim još se nije naučilo kako se gleda P/E.[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


mad: ” Neznam kada će fundamenti (i dali će ikada) doći u fokus. Trenutno više rastu neke dionice koje imaju P/E=100 nego koje imaju P/E*P/B<10 ! Zašto ??? Di to ima veze s mozgom ? Nema, to je hrvatska burza [tongue] ” Potpisujem u cijelosti. Dok god ekipa trguje na temelju razlike prema ATH i ne gledaju fundamente, dotle ćemo imat sranje od burze.

pametni se prilagode situaciji, bas me briga i za pe i za ps i za pb ako dionica raste meni je dobra

IDEMO AP AP

Black Lord:

mad:

Neznam kada će fundamenti (i dali će ikada) doći u fokus. Trenutno više rastu neke dionice koje imaju P/E=100 nego koje imaju P/E*P/B<10 ! Zašto ??? Di to ima veze s mozgom ? Nema, to je hrvatska burza [tongue]

Potpisujem u cijelosti. Dok god ekipa trguje na temelju razlike prema ATH i ne gledaju fundamente, dotle ćemo imat sranje od burze.

Vidim još se nije naučilo kako se gleda P/E.[lol]

poduči nas ti! [wink]

New Report

Close