Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trotter
korisnik od: 27.11.2006.
lokacija:
broj poruka: 906

Evo Ljubo Jurcic prodaje znanje o burzi i padu burze zajedno s podpredsjednikom HANFE na OTV s poslovicno losim voditeljem…

Znači ništa niste naučili dosad poslije dana sa ovako naglim rastom sutra slijedi pad dionica.[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Nije da sam neki invenstitor, al’ jedno sam bio svjestan a to je da se na burzi, a i u OIF-vima može kako zaraditi tako i izgubiti. Ono što je poanta svakog ulaganja da se to radi sa novčekima koje na dulje razdoblje možemo zaboraviti (laički rečeno zakafenisati). Onaj koji je zbog toga dizao kredit morao je biti svjestan da je to veliki rizik, a sada mu je netko drugi kriv, a ne njegova pohlepa.

Eto toliko za sada od mene. Nije bog zna šta, al’ za pametne dosta. [thumbsup]

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein

[cry]Procjene OECD-a
Zbog krize na američkom tržištu izgubljeno od 350 do 420 milijardi dolara

Gubici povezani s krizom na američkom tržištu drugorazrednih hipotekarnih zajmova mogli bi dosegnuti od 350 do 420 milijardi dolara gubitaka dok MMF-ova procjena o gubicima u visini 1.000 milijardi dolara navodi na pogrešne zaključke, ustvrdili su u utorak dužnosnici Organizacije za ekonomsku suradnju i razvitak (OECD)[bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


I da ustanove manipulaciju i što onda, što će napraviti?
Vratit ljudima pare, što je bilo s onima koji su kupovali Jelen i slične pa se nisu imali kome buniti, a sad imamo masu takvih.
To je zato što 90% ljudi su naivci, nemaju pojma, jedu u McDonaldsu kao sivonje, žderu šećer, gledaju HTV i dnevnik im kroji mišljenje. Tih 90% nažalost kroje naše živote.

Neće se nikome vratiti pare ali za manipulaciju tržištem i trgovanjem po povlaštenim
informacijama a kamoli namješenim uvjetima(Luković) se u USa ide u zatvor.
Svak od nas se dužan sam brinuti za svoje uloge ali OMF-ovi raspolažu novcima koje su obvezni
uplaćivati svi i moraju imati kontrolu kako raspolažu našim mirovinama .

I nije stvar da se ikome vrate pare jer nitko nije nekome kriv ako kupuje na vrhu a prodaje
na dnu ,ali ne može se nekažnjeno ulupati 5% plaća svih hrvatskih zaposlenika na ATH-u ,a iza toga
pospješiti pad koji bi se ionako dogodio ali ne ovakav.

valentine:

I da ustanove manipulaciju i što onda, što će napraviti?
Vratit ljudima pare, što je bilo s onima koji su kupovali Jelen i slične pa se nisu imali kome buniti, a sad imamo masu takvih.
To je zato što 90% ljudi su naivci, nemaju pojma, jedu u McDonaldsu kao sivonje, žderu šećer, gledaju HTV i dnevnik im kroji mišljenje. Tih 90% nažalost kroje naše živote.

Neće se nikome vratiti pare ali za manipulaciju tržištem i trgovanjem po povlaštenim
informacijama a kamoli namješenim uvjetima(Luković) se u USa ide u zatvor.
Svak od nas se dužan sam brinuti za svoje uloge ali OMF-ovi raspolažu novcima koje su obvezni
uplaćivati svi i moraju imati kontrolu kako raspolažu našim mirovinama .

I nije stvar da se ikome vrate pare jer nitko nije nekome kriv ako kupuje na vrhu a prodaje
na dnu ,ali ne može se nekažnjeno ulupati 5% plaća svih hrvatskih zaposlenika na ATH-u ,a iza toga
pospješiti pad koji bi se ionako dogodio ali ne ovakav.


Hvala tetka, meni se nije dalo [thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground

[cry] Vijest sa drugog foruma :
analiza View Post
Jurčić kaže da je P/E 10 na tržištu ok, a da je kod nas bio P/E 40, što sad?
pad što drugo,mislim da nije dobro da se političari počnu miješat u dionice.

samo će stvoriti dodatne probleme,neznam koliko vas se sijeća LINIćA i PIFOVA,
__________________[bye][bye][bye][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Znači ništa niste naučili dosad poslije dana sa ovako naglim rastom sutra slijedi pad dionica.[cry]

Joj al ga trabunjaš…jel tebe plaćaju da pišeš bedastoće ili ti to dolazi inspiracijom??
Jesi možda zamijetio da je crobex jučer pao čak -5,7%, a da je danas porastao samo 2,5%?
Jesi možda negdje zamijetio da je sutra zadnji dan za HT dividendu?
Jesi možda primijetio da je danas bio ogroman promet na HT-u od čak 33,5 mil.kn?
Jel ti jasno da će HT sutra podivljati prema gore (cijenom i prometom) jer će ga svi fondovi (i mnogi drugi) kupovati kao ludi?
Jel ti jasno koliki je udio HT-a u crobexu?
Jel ti jasno što će sutra biti na burzi?

Naravno da ti je jasno. Ne znam samo da li te plaćaju po broju naričućih postova ili po broju tužnih smajlića? [lol]

Ignore: KressoM, delux

Ja kad vidim tko sve piše na forumu prodje me jeza… Četvrtak će HT malo povući nazad no ne očekujem pad preko 5 %,sutra sve zeeleeeeno!

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ja kad vidim tko sve piše na forumu prodje me jeza… Četvrtak će HT malo povući nazad no ne očekujem pad preko 5 %,sutra sve zeeleeeeno!

Nisam siguran da će baš biti sve zeleno, ali crobi u plusu preko 2 definitivno

Surround all arround when it hits the ground

bit je u tome da burzu nisu napumpali mali ulagači niti su to mogli več su to napravili mirovinci,banke

NEMA PREDAJE


bit je u tome da burzu nisu napumpali mali ulagači niti su to mogli več su to napravili mirovinci,banke

aaaaaaaaa , kakooo joj joj , [bye][bye], neamam rijeci

najvrednije stvari u životu su besplatne


Nisam siguran da će baš biti sve zeleno, ali crobi u plusu preko 2 definitivno

Znači sutra prodajemo ono što smo kupovali jučer?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close