Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni ne odlučujemo mi s foruma kamo idemo već netko puno veći i jači, tko je jači taj tlači. Ako ćemo iskreno teško je opće zauzeti poziciju, jer ima mogućnosti za sve smjerove, također, ne treba zaboraviti činjenice da su neke dionice trenutno toliko ponižene da im ljudi ni ne žele prismrditi. Isto tako, ne treba zaboraviti da je malo onih koji su dali jako dobro izvješće, jako malo njih. Ne znam što će ako neće dobro izvješće dignuti cijenu dionice.

valentine, crni sine, koja izvješća ti gledaš?[shocked]
a brodari, sladoledari, neki građevinari…
sve sami **vnari??[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Reci koja su to izvješća od tih tvojih nabrojenih koji su zasjenili burzu.

Građevinari? Koma
Dva brodara i Petrokemija, i to je to.
Ostali?[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zmrzlic sta se vrijedjas
Razmisli malo sta sam rekao kada su se desavale velike promjene u vlasnistvu tvrtkama pogle dalekovod nakon sta je 2002 prove drugi esop program tko je otkupio dionice 3 doo tvrtke . Vi ste mi tako zabavni kao mis macki

dodd:

Ne vrijedzam se, samo kazem da vise nismo fundamentalno loše, samo treba nać kompanije koej ce i daoje napredovati.

ovi postovi tipa jesam vam govorio
pa to je smiješno
evo, ja kažem da će crobex sutra rasti
za to nemam nikakvih argumenata
jednostavno, hoću iznervirati dudeka
imam fifty-fifty šanse da budem u pravu
ako ode gore, nekom ću se krvi napiti s kvocanjem jesam vam rekla
ako ne, nema me na topicu koji dan, dok se ne zaboravi kaj sam ja ono lupetala
btw moj prijedlog za chiefa i dudeka – IGNORE
neka se svađaju sami sa sobom

free tibet


Reci koja su to izvješća od tih tvojih nabrojenih koji su zasjenili burzu. Građevinari? Koma Dva brodara i Petrokemija, i to je to. Ostali?[bye]

A što recimo fali izvješćima TISK i KOEI?

Ignore: KressoM, delux


KOEI?

Čini mi se da im prihodi baš nisu nešto rasli.

I love the Smell of Profits in the Morning


valentine: ” Reci koja su to izvješća od tih tvojih nabrojenih koji su zasjenili burzu. Građevinari? Koma Dva brodara i Petrokemija, i to je to. Ostali?[bye] ” A što recimo fali izvješćima TISK i KOEI?

Još treba dodati HT, INA, SNHO, ADPL,
burza je prepuna odličnih rezultata……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Reci koja su to izvješća od tih tvojih nabrojenih koji su zasjenili burzu. Građevinari? Koma Dva brodara i Petrokemija, i to je to. Ostali?[bye]

Valentine opet pricac glupostim a kao smeta ti drukanje[bye]
INGRA, na kojoj drukas konstantno???
IGH?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ali da bi dobio dobar fundamentalni rezultat treba gledati trenutnu trž. cijenu i financijski rezultat.

Za KOEI se znao rezultat više manje, cijena nije mogla pratiti izvješće.
Za TISK se znao rezultat unaprijed, imaš na forumu od zg28.
Za JDPL se znao rezultat unaprijed.
Za PTKM se nije znao, i zato je cijena ipak porasla nešto, s 235 na 245 kuna, dok kod ostalih to nije tako.
Niti sam drukao niti drukam, govorim realno pa ću prestati a na tržištu se neće ništa promijeniti.
Ja kažem jednom, dvaputa i onda se maknem, dovoljno.

srdačan pozdrav i ugodno trgovanje[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobri poslovni rezultati, dobre političke vijesti, europske burze se oporavljaju a naše dionice padaju i padaju.
Ne čini li Vam se da već dulje vrijeme netko drugi (veliki investitori) “drma” burzom i stvara paniku među malim ulagačima da bi u određenom trenutku krenuo u kupnju po minimalnim cijenama?
Naime, bilo koja vijest, bila ona dobra ili loša, ne čini ništa drugo osim što sve brže i brže ruši Crobex, pa se
ježim se od bilo kakvih novih vijesti.

REzultati su sasvim u redu generalno gledajući, P/E Crobexa će se bitno smanjiti, o PEG da i ne govorimo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close