Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto vjeko imas gore post koji bi bilo dobro da se njime pozabavis. A ostali koji pozivaju na ignoriranje reci cu samo da cjeli ovu prasinu koju su podigli moji postovi pokazuje da su oni neke pogodili,samim time znaci da imaju neku tezinu i vrjednost. Ako ne ljudi dragi ignorirajte me sto cekate,pa vec ste mogli sto izazvali cjeli ovaj cirkus.

Nemoj te nas još i nasmijavat[lol] [lol] [lol] [lol] ,,,,,o kojoj težini i vrijednosti govorite???????[bye] s čime ste to podkrijepili i na kojim temama….. ili???????[bye]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


A što je najgore ovih dana najmanji pad imaju HT I INA,zar vam to nije sumnjivo papci jedni

Kad sutra krene novi niz margin callova biće gusto, treba se čuvati.

dno bi moglo biti tamo oko skupštine HT-a?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Koliko vidim po vašem pisanju, više se nitko ne nada oporavku burze. Čak je i gostiju danas rekordno malo još od početka korekcije. Ljudi se boje kupovati. Da netko kaže da će Crobex sutra na 3k, mislim da se više nitko ne bi začudio, totalna beznadnost. Takve stvari nerijetko znače prekretnicu i početak oporavka. Tko zna, možda sam u pravu![smiley]

Šteta što SDP nije pobijedio na izborima. Bar bi znali zbog čega burza pada.

Liepo je vidieti da ste presli na Vi. Naime vec sam vise puta danas reka da ovi postovi danas su nastavak ukazivanja na to da su moji postovi od pred neko vrijeme bili tocni. Pa izvolite malo prolistat prema natrag. I da jos nesto vidim da me nemozete nikako ignorirati. Previse vas je strah za vase sitne uloge. A to vam je tako kada necete poslusat savjet. Josjednom pozivam vjeka da se pozabavi postom iznad kako je i obeca javno. Pozdrav nemam vremena vise za ova piskaranja. Pazite jer burza pada na 3000.


Liepo je vidieti da ste presli na Vi. Naime vec sam vise puta danas reka da ovi postovi danas su nastavak ukazivanja na to da su moji postovi od pred neko vrijeme bili tocni. Pa izvolite malo prolistat prema natrag. I da jos nesto vidim da me nemozete nikako ignorirati. Previse vas je strah za vase sitne uloge. A to vam je tako kada necete poslusat savjet. Josjednom pozivam vjeka da se pozabavi postom iznad kako je i obeca javno. Pozdrav nemam vremena vise za ova piskaranja. Pazite jer burza pada na 3000.

Taj scenarij je sasvim moguć, ali ti to možeš samo nagađati kao i svi mi, i zato bi bilo dobro da svoje procjene zadržiš za sebe. Na ovom forumu su svi znalci, a zapravo nitko ne zna ništa.


Šteta što SDP nije pobijedio na izborima. Bar bi znali zbog čega burza pada.

[thumbsup][cool]

Meni se čini da je većina, kao i ja za vikend čitala trendsignale, pa su krenuli brže-bolje zauzet pozicije prije nego se samoispunjujuće proročanstvo dogodi.
Može burza ovako do nule[thumbsup]

jeste mozda razmisljali o ovome…
vec je bilo par vijesti da se jeftino preuzimaju posrnuli divovi americkog trzista kapatila. pocinjem misliti da su oni najveci svjetski igraci mozda namjerno izazvali ovakvu situaciju “preko bare” da bi se jeftino dokopali tih divova, odnosno, prvo ih srusili i doveli pred bankrot.
cudno mi je to da takvi giganti koji imaju stotine vrhunskih ekonomskih analiticara nisu na vrijeme prepoznali kriznu situaciju, odnosno, da ih je ista zatekla potpuno nespremne.
mozda ovo zvuci kao nekakva teorija zavjere ali samo glasno razmisljam. na kraju, u danasnjem svijetu me nista ne bi zacudilo…

NHF

I onomad je kiša padala četrdest dana i četrdeset noći, ali je, također, jednog dana prestala……pa tko ne mora “vratiti arku banci” taj će preživjeti.

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Liepo je vidieti da ste presli na Vi. Naime vec sam vise puta danas reka da ovi postovi danas su nastavak ukazivanja na to da su moji postovi od pred neko vrijeme bili tocni. Pa izvolite malo prolistat prema natrag. I da jos nesto vidim da me nemozete nikako ignorirati. Previse vas je strah za vase sitne uloge. A to vam je tako kada necete poslusat savjet. Josjednom pozivam vjeka da se pozabavi postom iznad kako je i obeca javno. Pozdrav nemam vremena vise za ova piskaranja. Pazite jer burza pada na 3000.

kolega, nisu problem vaše katastrofične prognoze
što se toga tiče, baš i niste originalni, jer takvih ima koliko hoćete na forumu
problem je u vašem tonu i pristupu
jer vaši “savjeti” ne djeluju dobronamjerno
već kao navlačenje na prodaju, a to nitko ne voli
ako mislite da znate nešto što drugi forumaši ne znaju
i želite im dobro
onda ti lijepo iznesite i potkrijepite
i nitko vas neće napadati
trebate shvatiti da su ljudi osjetljivi
možda su u kreditima, ili su svu ušteđevinu ulupali u dionice
možda ih iza ćoška vreba margin call
pa ako ste vi cashu, trebali biste biti obzirni i ne izazivati ih svojim nabrijanim postovima
a za navlačenjem nema potrebe
panika je ionako posijana
sada slijedi žetva

free tibet

New Report

Close