Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedino objašnjenje za današnji pad crobexa od -3,5 % (?!?) dok su vani sve burze u Aziji i EU u zelenome je da ovdje izlazi van neki fond i ne pita za cijenu već jednostavno lupa po kupnji. Očito su to i naši fondovi skužili i sad svi čekaju da se ovaj iskrca do kraja. Te priče o precijenjenosti crobexa i dionica na ovim razinama su glupost! Pa crobex ima najveći pad u EU i regiji od početka godine!
Neke dionice naravno da su i dalje precijenjene, ali velik broj opravdao je očekivanja i ostvario odlične rezultate za 2007. koji su ih trebali pogurati gore, ali one padaju i dalje. Zato ponavljam, jedino logično objašnjenje za nastavak pada je da neki fond na brzinu izlazi van i zato se cijene ne dižu dok ne završi.

Slažem se, ja sam o tome pisao već prije, ali u tome leži problem. Nitko ne zna gdje će ova rasprodaja stati, koliko će ljudi povući sa sobom i koliko novaca mora još izvući… Spirala je krenula i to je to.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ZSE uživo: Crobex i brodari u silaznoj putanji
Dopunjeno 07.04 11:51!

U 11 sati i 40 minuta indeks Zagrebačke burze u minusu je 1,92 posto, na 3641,26 bodova. Redovan promet dionicama iznosi 30 milijuna kuna. Inom je ostvareno više od 7 milijuna kuna prometa, a još devet izdanja ulazi u društvo milijunaša. [bye][bye][bye][cry][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Jedino objašnjenje za današnji pad crobexa od -3,5 % (?!?) dok su vani sve burze u Aziji i EU u zelenome je da ovdje izlazi van neki fond i ne pita za cijenu već jednostavno lupa po kupnji. Očito su to i naši fondovi skužili i sad svi čekaju da se ovaj iskrca do kraja. Te priče o precijenjenosti crobexa i dionica na ovim razinama su glupost! Pa crobex ima najveći pad u EU i regiji od početka godine!
Neke dionice naravno da su i dalje precijenjene, ali velik broj opravdao je očekivanja i ostvario odlične rezultate za 2007. koji su ih trebali pogurati gore, ali one padaju i dalje. Zato ponavljam, jedino logično objašnjenje za nastavak pada je da neki fond na brzinu izlazi van i zato se cijene ne dižu dok ne završi.

pitaj se zašto izlazi , i nije da izlazi smao jedna fond već izlazi svaki koji ostaje nelikvidan kod nas nmože ostati više od 30 fondova a sada ih imamo negdje 70 ako se ne varam

imao je on i najveći rat u posljednjih 4 godine. a tvrtke da imaju 3 godine uzastopce takve dobre rezultate nebi mogle opracdat toliki rast svojih dionica

samo za informacju ma 3. 74 minusa smo.

Crobex je na abnormalnih -3,95% Ovdje je pitanje trenutka kad će doći do odbijanca!

Ignore: KressoM, delux


Crobex je na abnormalnih -3,95% Ovdje je pitanje trenutka kad će doći do odbijanca!

Zar to nismo čekali i 17.03.???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

jos i dans dok citam naslov threda se nasmijem…
oporavak [thumbsup]

ZSE uživo: Slom Crobexa
Dopunjeno 07.04 14:38!

Sat vremena prije zatvaranja Zagrebačke burze, Crobex je na 3564 boda, te je potonuo više od četiri posto. Raspoloženje na burzi je izuzetno negativno obzirom na neizvjesnost uzrokovanu istekom lock-up perioda za Braniteljski fond. [bye][bye][bye][bye][bye][bye][cry][cry][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Pa ova situacija je još uvijek oke.
Istina jest da smo pali strašno i najviše ove godine ali rast crobex nie bio zdrav u prošlih par godina.
Korekcija je tu, a kaj se mene tiče neka potraje još 4 mjeseca.
Kad tad će do promjene trenda doći a onda se moramo nadati da će oporavak biti težak i spor, jer u protivnom ćemo opet roknut dolje i to više nego sada.

Sada će me mnogi popljuvati i reći da nije tako, ali naše tržište je isključivo špekulativno, a fundamenti se ne gledaju radi toga što smo plitki.

Plitki ili ne tako će još biti ovu godinu a onda u nove pohode.
Nije niti meni cool gledat minus ali ovo je isključivo dugotrajna posao i dugoćna investicija, a svi oni (pa i ja) koji su mislili i misle da se tu zaradi preko noći neka se vrate na plac.

Ja kupujem nove knjige i vrijeme je za obrazovanje do krajnosti jer samo tako se može zaraditi na burzi.
sada vidim zakaj samo 8% ljudi zarađuje na burzi.

Lijepi pozdravi i strpljenja molim.
p.s. ako ste nestrpljivi otiđite dokladionice i uplatite listić.
Tamo su rezultati odmah.
[cool][cool]

Burza trenutno raste!!! Koliko smo to puta imali prilike ustvrditi u zadnje vrijeme!?[smiley]

meandar

Branitelji posjeduju udjele ,a u tim udjelima su samo HT I INA .I neznam zašto bi ostale dionice padale


Branitelji posjeduju udjele ,a u tim udjelima su samo HT I INA .I neznam zašto bi ostale dionice padale

Zbog torbara koji su prešli na burzu, i sada šire samo paniku i lažu na svakoj temi, kada ponavljaju svoje laži ta laž postane istina kod slabih…………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

A što je najgore ovih dana najmanji pad imaju HT I INA,zar vam to nije sumnjivo papci jedni

New Report

Close