Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionički fondovi još uvijek prodaju pozicije da bi došli do casha i isplatili ulagače,nažalost to je istina.Dok ulagači ne budu donosli novac,ili neki stranac uleti sa par stotina miliona nema naprijed.[pray]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Dionički fondovi još uvijek prodaju pozicije da bi došli do casha i isplatili ulagače,nažalost to je istina.Dok ulagači ne budu donosli novac,ili neki stranac uleti sa par stotina miliona nema naprijed.[pray]

Ma glavno je to, Hrvatska ide u NATO, ma biti će novca, samo ne smije se po svaku cijenu prodavati jer nema dionica kao da se printaju ……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nelikvidne tek čeka katarza,iako su drastično pale takodjer ulagači neće tako brzo u njih jer ih jednostavno nemaš kome prodati, zakon tržišta,ono što nitko neće ništa ni ne vrijedi….[embarass]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


davids: ” Dionički fondovi još uvijek prodaju pozicije da bi došli do casha i isplatili ulagače,nažalost to je istina.Dok ulagači ne budu donosli novac,ili neki stranac uleti sa par stotina miliona nema naprijed.[pray] ” Ma glavno je to, Hrvatska ide u NATO, ma biti će novca, samo ne smije se po svaku cijenu prodavati jer nema dionica kao da se printaju ……..

To je važno,povećati će kreditni rejting i smanjiti rizike ulaganja,dobar signal za strance (nadajmo se,iako je to realno)

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Nelikvidne tek čeka katarza,iako su drastično pale takodjer ulagači neće tako brzo u njih jer ih jednostavno nemaš kome prodati, zakon tržišta,ono što nitko neće ništa ni ne vrijedi….[embarass]

Nemoj biti toliko negativan, ajde biti će bolje, opet ako ne možeš čekati duže vrijeme onda nisi investor već špekulant, IGH je toliko napravila da nitko nije očekivao takvo širenje pa cijena nije otišla do 20 000 Kn ali opet to je trenutak slabosti, ali ta slabost kasnije se nadogradi i postaneš jači imuniji na takve događaje…..
Primi puno pozdrava[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Vidjet ćeš Davids čim crobex bude par dana za redom u zelenom, kako se vraća ulagačka vojska nazad na burzu, vadi lovu iz čarapa i lupa po prodaji. Ja sam nekako uvjeren da bi to moglo početi već ovaj tjedan.

Ignore: KressoM, delux

Iskreno se divim kolegama koji su puni optimizma,imao sam sreće i prodao 50% portfelja odmah iza Nove Godine (Hvala Ivek!!!) i ublažio ovu tugu.Valjda ćemo krenuti svima puno sreće!!!![thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Dionički fondovi još uvijek prodaju pozicije da bi došli do casha i isplatili ulagače,nažalost to je istina.

Evo i malo drugačijeg pogleda na ovo… Jučer CROBEX – 1,58 %, a fondovi danas ne stoje uopće loše, ogromna većina ih nije pala iznad 1 %, a dosta ih se i zeleni.

You either do it right or you get eliminated!

pa dobro jeste li vi uopće pratili što se danas desilo na svim svjetskim tržištima ? Preogromni boom svih dionica, velika navala optimizma i porasti iznad 3% !!!!
pogledajte malo yahoo finance !
ako ovo nije start i preokret trenda onda stvarno ne znam…Sve je počeo Mario Gatara koji je uvjerio sve sa svojim kvazianalizama da HR tržište u potpunosti ovisi o stranim tržištima i u vrijeme pada svi su sa zebnjom gledali američke i europske burze, e pa ako mi njih pratimo u korelaciji od bar 50% onda bi sutra i kod nas trebao biti preslikan bar dio booma koji se upravo događa na svj.burzama !

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

sve je lako kad si mlad :)

ajme kad davids počne dijelit savjete vrijeme je za počinak! [lol]


Vidjet ćeš Davids čim crobex bude par dana za redom u zelenom, kako se vraća ulagačka vojska nazad na burzu, vadi lovu iz čarapa i lupa po prodaji. Ja sam nekako uvjeren da bi to moglo početi već ovaj tjedan.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


ajme kad davids počne dijelit savjete vrijeme je za počinak! [lol]

I ja išao kad i ti pa se sad jedva ustao .
Trebaju nam Davids , Braun i ostali optimisti .
Dosta tog sranja , vrijeme je da krenemo gore !

New Report

Close