Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ludlum: ” ….Njima nije nista upucati 100 mil eura u par dana.Nadam se da je bilo dosta taktiziranja i isprika ( AZ fond da nije tako rekao….) i da ce poceti kupovati i uzeti dovoljan broj dionica u svoje ruke. ” Pa nek onda krenu već jedno, to bi bila prava isprika i u to bi svi povjerovali..ovako, smatram je samo : praznim i neiskrenim riječim kojima su se samo stišale uzburkane strasti..ili je pak iskrena al onda je u kriznom momentu njihova pila naopako itekako potpomognula rušenje cijena, a za to bi odgovorni valjda trebali i odgovarati

Pa kupuju oni pomalo, da naglasim pooomalo. Gdje im se žuri. Imaju 20 godina do prve isplate.
Prije će nam rast donijeti Soros ili netko sličan mu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovo je sve igra živaca od pojedinaca i nekih fondova,ali onaj tko nema margin kredita,neka ugasi komp na barem 3 mjeseca,i vidjeti će puno bolje stanje od sadašnjeg. A tko je pod marginom,pratiti će svaku sekundu trgovanja. A SVI znamo nakon ovoliko vremena te takozvane korekcije,da firme ne posluju loše da bi bile u takvom bedu,pogotovo nakon izvješća nekih. [thumbsup] Znači sve je pitanje vremena,pitanje trenutka,kada će doći na svoje.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

da da ovo je skoro dno i tome slicno se govori vec jedno 2 mjeseca i samo naprijed junaci dok god vi tako mislite dno nece doci dno ce doci u onom trenu kada svi budu mislili da ce ici jos dole e tada ce bogme krenuti gore. ali treba vjerovati u dionice koje se kupilo temeljeno na nakakvim logicnim i vjerodostojnim analizama a one tipa rekla kazala nitko ni nema zar ne [lol] [lol] [lol]


Tako sam i ja razmišljao na Crobex 4500 ( i ispucao zadnje količine keša), ali sad ni sam ne znam da li je ovo dno. Pogotovo kad smo napokon doznali da ova naša kriza nema nikakve, ama baš nikakve veze sa fundamentima, našom ekonomijom, regijom. Tako da je ova naša kriza posve nepredvidiva, što se tiče ishoda. Mene, moram priznati, malo čudi kako to da još strani fondovi nisu namirisali krv, tj. da su naši fondovi i same tvrtke sigurni da im neće netko jeftino pobrati vrhnje. Vjerojatno su i strani fond menađeri i analitičari bubuljičavi, poput naših.

Prijatelju, iako ti misliš kako je to jeftino, neki vjeruju da to mogu dobiti još jeftinije. A to nisu oni bubuljičavi fond menadžeri koji ne znaju proći kroz medvjeđe tržište i okoristiti se time. I zato-čekaju. Strpljen-spašen. Čekaju jer znaju da će to ići još dolje. I kad oni počnu kupovati, sudeći po tvom postu, niti ti, a niti ja to nećemo znati, niti ćemo toga biti svjesni.
Kad je tržište izrazito pesimistično nije rijetkost naći firme i sa P/E oko 4, tj. godišnjim povratom na investiciju od 25% godišnje, ne računajući eventualnu kapitalnu dobit. A do tih razina još ćemo se načekati.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

onda kolega zašto u tišini ne čekate nego o tome trubite na sva zvona? [cool]

(opr)
(wunderkind)
o ljudi blago Vama niste moderirani,vidite se svaki trenutak,24 sata,svaki tren.[thumbsup] A ja mogu puhat niz vjetar. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


onda kolega zašto u tišini ne čekate nego o tome trubite na sva zvona? [cool]

Tek smo na početku. Kad okine zadnji margin, sve rjeđi optimisti nakon još nekoliko bull traps budu ošišani i izgube dar govora, forum se svede na nekoliko sudionika koji ne znaju što pametno napisati, osim čuđenja kako je sve jeftino i zašto to nitko ne kupuje, mojih riječi se ionako nitko neće sjećati.[cool]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


wunderkind: ” onda kolega zašto u tišini ne čekate nego o tome trubite na sva zvona? [cool] ” Tek smo na početku. Kad okine zadnji margin, sve rjeđi optimisti nakon još nekoliko bull traps budu ošišani i izgube dar govora, forum se svede na nekoliko sudionika koji ne znaju što pametno napisati, osim čuđenja kako je sve jeftino i zašto to nitko ne kupuje, mojih riječi se ionako nitko neće sjećati.[cool]

Ne zvuči mi ovaj rasplet suviše nevjerojatan, i otvoren sam prema njemu. Ali kad nisam prodao sve prije mjesec-dva neću ni dalje. Povratak na stare visine, bar na nekim dionicama, će se dogoditi kad-tad.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Povratak na stare visine, bar na nekim dionicama, će se dogoditi kad-tad.

Slažem se.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


wunderkind: ” onda kolega zašto u tišini ne čekate nego o tome trubite na sva zvona? [cool] ” Tek smo na početku. Kad okine zadnji margin, sve rjeđi optimisti nakon još nekoliko bull traps budu ošišani i izgube dar govora, forum se svede na nekoliko sudionika koji ne znaju što pametno napisati, osim čuđenja kako je sve jeftino i zašto to nitko ne kupuje, mojih riječi se ionako nitko neće sjećati.[cool]

ovo je kao odjevna špica u armagedonu .. ili kao neki odlomak iz biblije … u svakom slučaju arhetipski ..
petica iz domaće zadaće na temu : “Kako vidim burzu u sljedećem periodu” ..

Kad je tržište izrazito pesimistično nije rijetkost naći firme i sa P/E oko 4, tj. godišnjim povratom na investiciju od 25% godišnje, ne računajući eventualnu kapitalnu dobit. A do tih razina još ćemo se načekati.


ajde ti nama objasni ovo?!
odakle to ova informacija?

Trash ‘n’ cash

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


opr: ” wunderkind: ” onda kolega zašto u tišini ne čekate nego o tome trubite na sva zvona? [cool] ” Tek smo na početku. Kad okine zadnji margin, sve rjeđi optimisti nakon još nekoliko bull traps budu ošišani i izgube dar govora, forum se svede na nekoliko sudionika koji ne znaju što pametno napisati, osim čuđenja kako je sve jeftino i zašto to nitko ne kupuje, mojih riječi se ionako nitko neće sjećati.[cool] ” ovo je kao odjevna špica u armagedonu .. ili kao neki odlomak iz biblije … u svakom slučaju arhetipski .. petica iz domaće zadaće na temu : “Kako vidim burzu u sljedećem periodu” ..

[thumbsup]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

New Report

Close