Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kamenac@
…mislim da je problem u farbanju jaja…oni bojili u crveno…,a ti izgleda u zeleno…[rolleyes]

Ameri završili u petak i danas u lijepom zelenilu. Izgleda da se kod njih trend okrenuo u suprotnom (rastućem)smjeru. Sutra smo na redu mi i EU [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux


Ameri završili u petak i danas u lijepom zelenilu. Izgleda da se kod njih trend okrenuo u suprotnom (rastućem)smjeru. Sutra smo na redu mi i EU [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1a2b86b2-9154-4108-a33d-8107fd6c4f1f
Bez obzira na ovu lošu vijest vjerujem da ćemo sutra UP [thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ne znam kakve veze imaju morski psi (od kojih je najveći krepao od gladi jer se sada zbog zime nitko ne kupa [lol] ), sa sutrašnjim oporavkom burze?
Mislim da gornje sličice zorno pokazuju što i nas čeka sutra [smiley]

Ignore: KressoM, delux


Ameri završili u petak i danas u lijepom zelenilu. Izgleda da se kod njih trend okrenuo u suprotnom (rastućem)smjeru. Sutra smo na redu mi i EU [thumbsup]


Ameri završili u petak i danas u lijepom zelenilu. Izgleda da se kod njih trend okrenuo u suprotnom (rastućem)smjeru. Sutra smo na redu mi i EU [thumbsup]

AMERI ti u petak nisu RADILI!!!!!![bye]

Sutra očekujem ljepotu na tržištu kapitala, nešto kao ovo:

Vaš link[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

cijena zlata i nafte se korigirala zadnjih tjedan dana, kazu analiticari da bi trebale ostati relativno stabilne cijene do kraja godine, zlato 900-975 USD/ounce, a nafta 80-110$…
mozda je to samo navlacenje analiticara, ali svakako ovaj tjedan ocekujem oporavak i nase burze[thumbsup]

“Please, God, Just One More Bubble.”


…AMERI ti u petak nisu RADILI!!!!!

Ma lapsus, naravno da sam mislio na čevrtak kad su završili zeleno…

Ignore: KressoM, delux

World Business

ASIA
Nikkei 225 12725 +245.35 (+1.97%)
Hang Seng 22191 +1,018.00 (+4.82%)
All Ordinaries 5356 +173.30 (+3.34%)

U.S.
Dow 12549 +187.32 (+1.52%)
Nasdaq 2327 +68.64 (+3.04%)
S&P 1350 +20.37 (+1.53%)

EUROPE, CROBEX[pray]

Al se zelene EU indexi! odlična uvertira pred otvaranje naše burze za 15 minuta [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

Gospodo… Ameri su radili i u petak i jučer… bili su ekološki vrlo svjesni [thumbsup]


avax10: ” Ameri završili u petak i danas u lijepom zelenilu. Izgleda da se kod njih trend okrenuo u suprotnom (rastućem)smjeru. Sutra smo na redu mi i EU [thumbsup] ” http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1a2b86b2-9154-4108-a33d-8107fd6c4f1f Bez obzira na ovu lošu vijest vjerujem da ćemo sutra UP [thumbsup]

Izgleda da je i ova naizgled nevažna vijest usporila rast crobexa.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close