Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NEW YORK, March 14 (Reuters) – U.S. stock index futures turned higher on Friday after a government report showed consumer prices were unchanged in February, boosting chances for a big interest rate cut next week.
S&P 500 futures SPc2 jumped 10.70 points, above fair value, a pricing evaluation that accounts for interest rates, dividends and time to expiration on the contract.
Dow Jones industrial average futures DJc2 rose 67 points, while Nasdaq 100 NDc2 futures rose 18.00 points.

danas tko jami – jami![cool]

hate red


A kad Ameri padaju onda sve ima veze sa nama ,daj prestanite lupetati gluposti više

Ljudi se više izgube u gomili nickova koje koriste.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mene jedino veseli što sada znamo da nismo u nekim problemima, da nije situacija kakvom je neki medvjedi predviđaju, već je čisto igranje mačke i miša.
kada igra završi krećemo. Do tada držite se
[thumbsup]

ides:

valentine:

Poludjeli futuresi

Vaš link

Kakve to ima veze s nama? Drži se na pozitivnoj nuli, nema kupnje osim na par dionica[bye]

A kad Ameri padaju onda sve ima veze sa nama ,daj prestanite lupetati gluposti više


I ja bi volio da imamo veze s Amerima po pozitivnim zbivanjima, ali čini mi se da imamo više veze sa istočnim susjedima.


Europa podivljala [thumbsup]

Evropa divlja,a mi smireni i nema nikakve akcije. Ma divljati ćemo i mi,nadam se. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

I Sarajevska i Beogradska burza se oporavlja,koji su u dre** i preko glave,a mi kljucamo na mjestu,i još malo niže. http://www.poslovni.hr/73726.aspx

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Na oporavku naše burze radi gospodin Andabak. Sve novce od prodaje koncerna Sunce ulaže u toplice. Kad i drugi krenu njegovim stopama, pa kad nam sve dionice budu u topličke pretočene evo nama pravog oporavka.
Hvali more, drž’ se toplica !
[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Europa podivljala [thumbsup]

Ma kakvo divljanje… sve u crvenom osim Osla koji je bijednih 0.07 % u zelenom…

You either do it right or you get eliminated!


NEW YORK, March 14 (Reuters) – U.S. stock index futures turned higher on Friday after a government report showed consumer prices were unchanged in February, boosting chances for a big interest rate cut next week.
S&P 500 futures SPc2 jumped 10.70 points, above fair value, a pricing evaluation that accounts for interest rates, dividends and time to expiration on the contract.
Dow Jones industrial average futures DJc2 rose 67 points, while Nasdaq 100 NDc2 futures rose 18.00 points.

danas tko jami – jami![cool]

Ovo je nula bodova… Wall u ogromnom crvenom radi problema s likvidnošću Bear Stearnsa i današnjeg pada dionice od 50 % Ali JP Morgan i FED će im pomoći kao the lenders of last resort [thumbsup]. Trenutno se futuresi također gadno crvene…

You either do it right or you get eliminated!

BTW sad je BSC oko 35 % u minusu… ipak se vraća radi ove pomoći [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!

Ovo će biti opčetak oporavka[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3034867/index.do

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Malo nade i za nas idući tjedan.
Vaš link

New Report

Close