Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zasad je, iskreno govoreći, još mnogo precijenjenih dionica.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

opr

korisnik od: 31.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 356
Zasad je, iskreno govoreći, još mnogo precijenjenih dionica.

Molim te nabroji ih.


Zasad je, iskreno govoreći, još mnogo precijenjenih dionica.

Jako konstruktivno i nadasve precizirano

Kolega vaš auto je loš

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

opr molim Vas da se ne pravite previše pametni.
Imate moje mišljenje na na str. 164.
Znam da nisam otkrio Ameriku, ali bogami niste niti Vi.
Ako mirovnici odluče da je vrijeme da se krene idemo sutra, ako im se još malo nas gnjavi gnjaviti će nas još.
Samo oni su puni puni love i kad krenu znate kako će to izgledati.
Pozdrav

Vidi dobar post o kolege naratora iz druge galaksije[smiley]

Small_Fish View Post
Mirovinci su si napravili medvjeđu uslugu izlaskom iz OIF na onaj način, sada imaju HRPU likvidnih sredstava koje realno gledano nemaju kamo uložiti, a da ne dignu cijene u nebo i prouzroče još jedan val rasprodaje od strane OIF koji glavu spašavaju, a mali ulagači vođeni slijepim bezumljem mislili bi da će CROBEX na 30.000 i opet bi popušili pljugu.

Mirovinci ne vole uzlete i padove, njima treba sigurnost, stabilan i kontinuiran rast, proklinjat ćete dane kada ste ih zazivali da dođu. Oni poput lešinara čekaj smrt mnogih fondova, kako bi napokon u miru mogli zavladati tržištem. Pogledajte samo ovaj dnevni promet, šta da ovdje napravi OMF? Da se zaleti grlom u jagode, da kupuje ono što će mu opet OIF srušiti. Da cijene krenu gore, mislite li da bi svi koji su sada u debelim minusima nastavili sa ulaganjima? Ja mislim da bi se na 0 razbježali kao stoka, a takvih ima i u fondovima, jako puno.

Nezavidna situacija u kojoj se nalazimo dovodi nas do ovakvog st(r)anja na tržištu koje neće proći čarobnim štapićem.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ništa čudno što su napuhane kad su pripravnicima dali portfelje u ruke, koji su do sada raspolagali jedino svojim džeparcem.
Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Zasad je, iskreno govoreći, još mnogo precijenjenih dionica.

Na isti način je moguće napisati drugi kraj batine. Sada je iskreno govoreći mnogo podcijenjenih dionica.
Sve je to malo bedasto zar ne?

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Mišljenja sam da bi današnje reakcije Europe na odgodu primjene zerpa u normalnoj situaciji rezultirale sa značajnim rastom odmah sutra a i idućih tjedana. Ali naše trežište zadnje vrijeme ne reagira na podražaje iz okoline kako bi se očekivalo.

Kakve su prognoze iskusnijih?

valentine:

Nema ništa od toga

Opet će Ameri u crveno

srdačan pozdrav i ugodno trgovanje [thumbsup]

Ipak se lijepo zelene preko bare, al kaj kad mi percepiramo samo crvenilo od njih…Pitam se samo dokle…[rolleyes]

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

Market turns up; financial stocks strengthen

http://biz.yahoo.com/rb/080313/markets_stocks.html?.v=13

Dakle sutra se zelenimo ili cemo prakticirati decoupling ?[wink]


Dakle sutra se zelenimo ili cemo prakticirati decoupling ?[wink]

teško je to prognozirat, jel ovo na kraju dana bilo rušenje i daj šta daš ili postavka za jefitniji dokup i još malo panike. trebamo čudo! …. teško da će i dobra fin. izvješća popravit situaciju. [undecid] nadam se da nisam u pravu

Cookie Monster

Američki predsjednik George W. Bush posjetit će Hrvatsku nakon sudjelovanja na summitu NATO-a u Bukureštu 2.-4. travnja, objavila je u četvrtak Bijela kuća.

evo, recimo, malo trigerića…[cool]

a evo još malo pozitive:
Savjet HNB-a prihvatio je izvješće o prošlogodišnjem upravljanju međunarodnim pričuvama, koje su na kraju 2007. godine iznosile 9,3 milijarde eura, što je za 582 milijuna eura više nego posljednjeg dana prethodne godine. Ulaganjem tih pričuva ostvaren je ukupni neto prihod od 364 milijuna eura, odnosno približno 2,7 milijardi kuna. (Bankamagazin)

hate red

možda je više želja nego stvarnost, ali svoj optimizam temeljim na današnjim vijestima:
1. zerp i najava završetka pregovora od strane EU za rujan slijedeće godine (neću o našoj spretnoj i uspješnoj politici)
2. dolazak Buša u RH
a dobro je i da ćemo sada moći gledati i bakterije kako se seksaju[smiley]

New Report

Close