Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


igrac: ” razmisli da li želiš propustiti vlak koji vodi samo u jednom pravcu jer povratka nema. ” Vlak u kojem si ti, valentine, vlad i slicna ekipa definitivno me ne zanima. Taj vlak stvarno ima kartu samo u jednom smjeru. [rolleyes][rolleyes] Kada se taj vlak “spuca” onda cu poceti razmisljati o voznom redu! [thumbsup]

Svako radi kako želi , kupuje ili prodaje pa tako i ti.

Vrijeme će ionako pokazati tko je u pravu.

Sretno svima !

a ako još onaj Noviseljak iz az-a dobije po guzi od sanadera i ubaci par mlrd kešije, eto bijede za mede.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


btw, beskonačne permutacije kolopleta istovjetnih premisa s kontinuirano istim konkluzijama upućuju ili na emotivnu nezrelost ili imanentnu, Bogomdanu, nekontroliranu zlovolju ilitiga zluradost. d former je mnogo izgledniji, iako intezitet emanacije d letera nije za zanemariti.

Zašto se čudiš kad znaš da se [color=blue]prorok [/color]iskrcao još dok je crobex bio 4000

Po njegovu proricanju 1929 nam se trebala desiti ima mjesec dana

Na njegovu žalost danas svi indeksi imaju veću vrijednost nego kad se on istresao

Čovjek je zahvatio dno i očaj je jači od razuma

Ljudi nemojte da mu zamjerite

Pokažite čovječnost

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ja nisam u vlaku, ja sam u brzome vozu[thumbsup]

A sada gospodo, glazba i sport

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ja nisam u vlaku, ja sam u brzome vozu[thumbsup]

A sada gospodo, glazba i sport

Vaš link

http://www.cnbc.com/id/23558206 [cool]

skype - ivek1234

sutra će se vidjet dno

&

stvarno nije mi jasno zašto su ovdje došli katastrofičari ?
šta ih potiče?
šta ih muči ?
pa imaju temu korekcija i neka tamo pričaju ono što tamo i priliči a ovdje ostave na miru kolege sa pozitivnim stvarima!!! [angry]

Njihov je problem što su na temama “korekcija”, “medvjeđi brlog” i sličnima ostali sami, tj. osim njih nitko tamo više ne piše niti čita njihova besmislena dramatiziranja, pa su došli ovamo zagađivati prostor svojim crnim drukanjem za pad. Fuj! [angry]
Crni međedi, ostavite ovu temu na miru! [cool]

Ignore: KressoM, delux

EU: Pregovori će se ubrzati [thumbsup]

10. ožujka – Povjerenik za proširenje Olli Rehn izjavio je da je rješenje pitanja Zaštićenog ekološko-ribolovnog pojasa vrlo blizu. Time bi bila uklonjena zapreka, što bi dalo ključni poticaj hrvatskim pristupnim pregovorima. “Uvjeren sam da sve može uskoro biti riješeno u skladu sa zaključcima Vijeća iz veljače i u dobrom europskom duhu”, rekao je Rehn na konferenciji za novinare nakon završetka sastanka ministara vanjskih poslova EU-a.

U Bruxellesu najavljuju da bi sredinom travnja Hrvatska i Unija mogle otvoriti pregovore o većem broju poglavlja, spominje se paket od tri i pa do šest područja. Za nekoliko poglavlja, kao što su prometna politika, energetika, sloboda kretanja radnika, potvrda Unije čeka se već pola godine. U međuvremenu, Zagreb je tražena mjerila ispunio i u području slobode kretanja robe, u poljoprivredi, okolišu i socijalnoj politici. Sve to sada zapinje u tijelima Unije, a predsjedajući Slovenci, što zbog graničnog spora, što zbog ribarenja, drže pritisnutu kočnicu.

Blokira li Zagreb primjenu ZERP-a, politička volja u Uniji o ubrzanju pregovora s Hrvatskom mogla bi premijeru Sanaderu biti potvrđena već ovoga četvrtka, na razgovorima u Bruxellesu s čelnicima Vijeća i Europske komisije. ….HRT

Ignore: KressoM, delux

Pa već je stvarno i vrijeme da se ubrzaju [smiley] – dosad su samo stajali na mjestu.

You either do it right or you get eliminated!


Promet je mali jer fondovi čekaju rasplet oko pregovora sa EU, rasplet situacije oko BF , konačnu odluku o pozivnici u NATO a u međuvremenu kupuje obveznice čisto da keš ne stoji sa strane ( ionako imaju ograničenje koliko ga mogu imati a puno više mogu uložiti u obveznice). Kada bude jasno gdje stojimo kreće rally koji ne staje dok ne uđemo u EU ( i malo poslije toga). Naravno da su prije rally-a odradili trešnju jabuka koje su popadale sa stabla ( među njima i naš kolega Ivek ). Zato Ivek savjet za tebe ; razmisli da li želiš propustiti vlak koji vodi samo u jednom pravcu jer povratka nema.

Jako dobro razmišljanje. Slično sam i ja razmišljao.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Njihov je problem što su na temama “korekcija”, “medvjeđi brlog” i sličnima ostali sami, tj. osim njih nitko tamo više ne piše niti čita njihova besmislena dramatiziranja, pa su došli ovamo zagađivati prostor svojim crnim drukanjem za pad. Fuj! [angry] Crni međedi, ostavite ovu temu na miru! [cool]

Njihov je problem što je tema medvjeđi brlog zaključana, a neće dugo ni korekcija biti slobodna. Također, vidi se da i žene trpe njihove korekcije zbog pada malog ulagača. I on je u korekciji a to ženama smeta, a li oni to ne kuže već svakodnevno vrte vijesti otprilike ovako, ukucaju u google: recesija, katastrofa, ubojstvo, smrt kapitala, smrt tržišta kapitala itd. i onda sretni postaju tu na forum.
Da su čitali tajnu znali bi što je moć pozitivnog razmišljanja, ali ne oni moraju trabunjati o recesiji, mogli su to jednostavno reći: fundamenti su bili iznad svakog prosjeka i došla je korekcija, a ne ovako danima po google, trpe žene trpe forumaši.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close