Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoj onda da nas nerviraš, nisu neki dani, pogle kako vani sneg pada, kao da je zima, a u biti je leto, pa ja sa tetom na plaži pijemo đus i slušamo tom wejca.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobro je jedan problem smo riješili

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=39521

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


plavi: ” Treba obavjestiti HANFU da predsjednik uprave AZ fonda osim što želi dovesti u zabludu investitore, srušiti burzu, daje nekompetitivne izjave o usporedbi Crobex-a, ujedno iznosi i neistine, odnosno jednostavnim rječnikom – LAŽE. http://www.hanfa.hr ” Poslao.

posaljite prikladan mail s ovom tematikom na info@cfainstitute.org,
to bi ga moglo boljeti,,,,,[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Von Braun: ” plavi: ” Treba obavjestiti HANFU da predsjednik uprave AZ fonda osim što želi dovesti u zabludu investitore, srušiti burzu, daje nekompetitivne izjave o usporedbi Crobex-a, ujedno iznosi i neistine, odnosno jednostavnim rječnikom – LAŽE. http://www.hanfa.hr ” Poslao. ” posaljite prikladan mail s ovom tematikom na info@cfainstitute.org, to bi ga moglo boljeti,,,,,[bye]

To sam i ja napisao..
Mogao bi komotno izgubiti licencu.
Pogotovo kod Optime i Ingre koje je kupovao na IPO-u svjesno gdje ga nitko nije silio te se nista u fundamentima firmi nije promijenilo a sada kaze da je precijenjeno.
3 godine j…de nije za odbaciti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Treba obavjestiti HANFU da predsjednik uprave AZ fonda osim što želi dovesti u zabludu investitore, srušiti burzu, daje nekompetitivne izjave o usporedbi Crobex-a, ujedno iznosi i neistine, odnosno jednostavnim rječnikom – LAŽE.
http://www.hanfa.hr

Ja mislim da bi svi institucionalni investitori a posebno mirovinci trebali napraviti kalendar kupnje i prodaje koji ce biti javno objavljen tako da svi spekulanti znaju tocno na dan kada sto treba kupovati a kada sto prodavati!!! [lol] [lol] [lol] [lol]

Kakve se sve nebuloze nece cuti ovdje!!! Crobex je napumpan do bola i nece ga dizati niti mirovinici niti domaci OIF-ovi. Decki, dok vam ne dodje strani kapital again nista od uzleta a to ce se jos malo pricekati.

skype - ivek1234

Von Braun:

plavi: ” Treba obavjestiti HANFU da predsjednik uprave AZ fonda osim što želi dovesti u zabludu investitore, srušiti burzu, daje nekompetitivne izjave o usporedbi Crobex-a, ujedno iznosi i neistine, odnosno jednostavnim rječnikom – LAŽE. http://www.hanfa.hr ” Poslao.

posaljite prikladan mail s ovom tematikom na info@cfainstitute.org,
to bi ga moglo boljeti,,,,,[bye]

ja ću poslat ak neko složi tekst! [smiley]

15:14:00 NEWS-H3104392

Neizvjesnost na Wall Streetu

NEW YORK, 10. ožujka 2008. (Hina/Reuters) – Na Wall Street se danas očekuje neizvjesno trgovanje jer su, uoči otvaranja burze, terminski indeksi gotovo nepromijenjeni.

Dow Jones terminski indeks u plusu je 9 bodova, dok je Nasdaq indeks izgubio 0,75 bodova. S&P terminski indeks porastao je svega 1,9 bodova i na razini je fer vrijednosti, matematičke formule kojom se određuje vrijednost uzimajući u obzir kamatne stope, dividende i rok dospijeća terminskog ugovora.

Najveća je dobitnica prije otvaranja Wall Streeta dionica McDonald’sa, koja je poskupila više od 3 posto, zahvaljujući osjetnom rastu prodaje tog lanca restorana u veljači.

Najviše se, ipak, špekulira o smanjenju ključnih kamata Feda, nakon što je prošloga petka objavljeno da je u veljači zaposlenost u SAD-u pala za 63 tisuće osoba, što je najveći mjesečni pad broja zaposlenosti u pet godina.

“Podaci o padu zaposlenosti toliko su razočaravajući da mnogi vjeruju da čelnici Fed neće čekati tjedan dana do redovite sjednice, nego će već ovoga tjedna smanjiti kamate”, kaže Art Hogan, analitičar u tvrtki Jefferies & Co.

Redovita sjednica čelnika Feda održat će se 18. ožujka, a očekuje se smanjenje ključnih kamata u rasponu od 0,50 do cijelog postotnog boda.

Ni na europskim burzama vodeći indeksi ne osciliraju previše. Nakon laganog pada ujutro, DAX indeks Frankfurtske burze u plusu je od 0,2 posto. Londonski FTES 100 i pariški CAC indeks u minusu su od 0,1 posto.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Točno, a to je ono što sam pisao jutros. Kupe, dignu u nebesa, tzv. ATH i onda izlaze do određene granice isplativosti. Mali polude kada vide da je cijena pala 10-20%, misle sada je jeftino, a u stvari kupuju od tog velikog koji se paralelno bogati. Na forumu, ili drugom mediju roknu koju vijest i to je to. Čista psihologija. Zato i CROBEX pada, nema ga ko dići, jel onaj koji bi ga trebao dizati izlazi van do granice isplativosti.
Poslije njega će opet mali srušiti do njegove isplativosti ponovnog ulaska i tako u krug.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

plavi:

Treba obavjestiti HANFU da predsjednik uprave AZ fonda osim što želi dovesti u zabludu investitore, srušiti burzu, daje nekompetitivne izjave o usporedbi Crobex-a, ujedno iznosi i neistine, odnosno jednostavnim rječnikom – LAŽE.
http://www.hanfa.hr

Ja mislim da bi svi institucionalni investitori a posebno mirovinci trebali napraviti kalendar kupnje i prodaje koji ce biti javno objavljen tako da svi spekulanti znaju tocno na dan kada sto treba kupovati a kada sto prodavati!!! [lol] [lol] [lol] [lol]

Kakve se sve nebuloze nece cuti ovdje!!! Crobex je napumpan do bola i nece ga dizati niti mirovinici niti domaci OIF-ovi. Decki, dok vam ne dodje strani kapital again nista od uzleta a to ce se jos malo pricekati.

Napumpan ti je do bola jer si trenutno u cash-u, o kakvom kalendaru govoriš, čovjek je naglasio da nema povećanja udjela u domaće dionice, a vidljivo je da njegov fond kupuje dionice na tržištu.
PRedlažem ti da osnuješ fun club – Dinko Novoselac.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja mislim da bi svi institucionalni investitori a posebno mirovinci trebali napraviti kalendar kupnje i prodaje koji ce biti javno objavljen tako da svi spekulanti znaju tocno na dan kada sto treba kupovati a kada sto prodavati!!! [lol] [lol] [lol] [lol] Kakve se sve nebuloze nece cuti ovdje!!! Crobex je napumpan do bola i nece ga dizati niti mirovinici niti domaci OIF-ovi. Decki, dok vam ne dodje strani kapital again nista od uzleta a to ce se jos malo pricekati.

Osjećam veliki očaj…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

fon pišek nije da samo urinira crveno.
sada mu je i stolica puna rdeče pese[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Napumpan ti je do bola jer si trenutno u cash-u, o kakvom kalendaru govoriš, čovjek je naglasio da nema povećanja udjela u domaće dionice, a vidljivo je da njegov fond kupuje dionice na tržištu.
PRedlažem ti da osnuješ fun club – Dinko Novoselac.
[wink]

Ajde plavi molim te – pa mozes ti bolje od ovoga! Kuzimo se ti i ja jako dobro zar ne! [thumbsup][thumbsup]

Kaj tu nadrukavas djecurliju da pise pisamca okolo u tvoje ime. Ako te nesto smeta budi faca pa napisi sam.

Ide tebi ovaj socijalni inzenjering sasvim dobro. A i obzirom na tvoje iskustvo brijem da si i ti debelo u cashu….[lol] [lol]

skype - ivek1234

New Report

Close