Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tako je, krpa. Ovo je tema za one koje su u dionicama i drukaju za rast… [lol]

krpa ili opr, malo sam zbunjen

Heaven or Las Vegas

deimos:

Tako je, krpa. Ovo je tema za one koje su u dionicama i drukaju za rast… [lol]

krpa ili opr, malo sam zbunjen

ah, opr… Hebat ga, zbunjuju me ovi kratki nikovi…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


opr: ” … Gdje kod nas ima jeftinog shopinga? Osim nekoliko dionica sve ostalo je, hm.[bye] U jeftini shoping si ukalkulirao i dodatni pad cijena? ” Fulao si temu. Odi na temu “korekcija”, tamo se okupljaju oni koji su pretežno u kešu i drukaju za pad. [wink]

[rolleyes]
Misliš da moje razmišljanje naglas utječe na burzu? Nisam mogao prešutjeti, po mom mišljenju, krive zaključke u prethodnim postovima, pa se razvila rasprava. A burza će se jednog dana oporaviti.
Nagradno pitanje je kad.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Ja sam svoj nick birao da sebi olakšam posao(manje tipkanja), a ne drugima.[smiley]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Copy from Dude:

20.12.2007. kada je CROBEX bio 5037 bodova, onaj smrad Novoselec je pričao malo drugačije priče nego sada kada je CROBEX na 4179.

Pročitajte ovaj članak http://www.poslovni.hr/64941.aspx.

Sramota, sa takvim tipovima treba u Remetinec i napraviti mi novi Goli otok.


opr,imamo tvoj komentar na ovaj članak iz prošle godine……..prštio si od optimizma .šta se desilo u međuvremenu!?[lol] [lol] [lol]

Gospodarstvu SAD ne prijeti recesija
Međunarodni monetarni fond (MMF) predviđa slabi rast aktivnosti u američkom gospodarstvu, ali ne i njegovo zapadanje u recesiju, kazao je u petak prvi zamjenik izvršnog direktora te svjetske institucije John Lipsky

Ovo nam ide u prilog,piše na T-portalu…[thumbsup]


Collina: ” Copy from Dude: 20.12.2007. kada je CROBEX bio 5037 bodova, onaj smrad Novoselec je pričao malo drugačije priče nego sada kada je CROBEX na 4179. Pročitajte ovaj članak http://www.poslovni.hr/64941.aspx. Sramota, sa takvim tipovima treba u Remetinec i napraviti mi novi Goli otok. ” opr,imamo tvoj komentar na ovaj članak iz prošle godine……..prštio si od optimizma .šta se desilo u međuvremenu!?[lol] [lol] [lol]

Prštio od optimizma???
Pomozi mi i reci gdje se u ta dva posta može iščitati optimizam?
To što sam ispravio krivi novinarski navod? Žena se zeznula. Napisala je kako je neto imovina fondova 200 mlrd kuna, a zapravo je samo 20mlrd.
Misliš da je optimizam to što sam pohvalio novinarku jer je kontaktirala menadžere mirovinaca? Pa ako se dobro sjećam u to doba su mirovinci tek dobili pravo da ulažu u JDD-e i postavljalo se pitanje kako će nastupiti. Hoće li pogurarti tržište u još jedan bull run ili će čekati rasprodaju.
Ispada da su kupovali da bi kasnije rušili tržište, a izgledalo je kao priprema za bull run.[undecid]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

SUNCE i LUCIDUS prodali 75% hotelskog lanca za 155.000.000 EUR.

Mnogi ćak i na ovim stranicama pokazuju pokazuju oćaj.A ovo bi trebala biti stranica koja bi tebala napojiti
žedne ,nahraniti gladne,dati snage posrnulim.

Izgleda da smo zaboravili,da za oporavak burze treba pored optimizma tj.volje za kupnjom treba i likvidnih
sredstava,a upravo imamo senzacionalnu vijest o ulasku petrodolara za kupnju hotela.Da li je to novi izvor
likvidnih sredstava.Pa to je za naše tržište nepresušan izvor novaca.Možda uskoro uslijedi lavina preuzimanja
jadranskih hotela,tj veliki priliv sredstava,a to bi donijelo rast potražnje i porast cijena.U svakom slućaju skori
ulazak u NATO otvara prostor za ulazak velikih igraća.Njima je sigurnost na prvom mjestu.

http://www.mojnovac.net/forumi/showpost.php?p=384689&postcount=33048

zašto mi nemamo ovakve smajliće pa da možemo navijati kak se spada?

Heaven or Las Vegas

Mene recimo ovo brine.

http://www.cnbc.com/id/23534170/for/cnbc/

ma nije to ništa strašno, ima i gorih stvari koje se mogu dogodit
Vaš link

[cool][thumbsup] Kako zaraditi u vrijeme krize.Vaš link
[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close