Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ avax
jes.
zna se da veliki pad crobexa (i nastanak grobexa) koincidira s padom usa tržišta, izvlačenjem love stranaca, ali i izvlačenjem love mirovinaca (az-a i reiffa).
duboko sam uvjeren da je ovaj 3. razlog daleko najznačajniji (slučaj luković- čoek znao kad će tržište pasti pa prodao).
bez neodgovornog ponašanja mirovinaca kriza ne bi bila ovako duboka, iako je korekcija bila čak i poželjna.

tržište je plitko i kontrolirano.
bit će kako kontrolori odrede.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Svjetski plusevi nemaju utjecaj na domaće tržište

Možemo li izvući kakav zaključak o predznaku današnjeg trgovanja iz jučerašnjeg last minute zaleta institucionalnih investitora? Odgovor je svim upućenima jasan – vrlo teško. Jer odnos moći u fondovskoj industriji se u posljednjih nekoliko tjedana nije promijenio, što znači da mirovinci još uvijek kontroliraju tržište.

http://business.hr/Defaul…86d-4d7e18ef084a&open=sec

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


@ avax
jes.
zna se da veliki pad crobexa (i nastanak grobexa) koincidira s padom usa tržišta, izvlačenjem love stranaca, ali i izvlačenjem love mirovinaca (az-a i reiffa).
duboko sam uvjeren da je ovaj 3. razlog daleko najznačajniji (slučaj luković- čoek znao kad će tržište pasti pa prodao).
bez neodgovornog ponašanja mirovinaca kriza ne bi bila ovako duboka, iako je korekcija bila čak i poželjna.

tržište je plitko i kontrolirano.
bit će kako kontrolori odrede.


Samo dodajem da je prvo mjenjanje mirovinskog fonda potpuno besplatno…

Surround all arround when it hits the ground


Svjetski plusevi nemaju utjecaj na domaće tržište Možemo li izvući kakav zaključak o predznaku današnjeg trgovanja iz jučerašnjeg last minute zaleta institucionalnih investitora? Odgovor je svim upućenima jasan – vrlo teško. Jer odnos moći u fondovskoj industriji se u posljednjih nekoliko tjedana nije promijenio, što znači da mirovinci još uvijek kontroliraju tržište. http://business.hr/Defaul…86d-4d7e18ef084a&open=sec

Onda valjda i minusi nemaju isto tako nikakve veze!
[lol] [lol] Imaju pravo, pogotovo plus u USA, pa ko da smo mi neko tržište koje izvozi i USA i da smo ovisni o njima, možeš misliti, ali psihologija je zaj……. stvar[cool]

Ja se slažem sa kolegom koji kaže da mi ne slijedimo nikoga, naprosto mi imamo svoju silaznu putanju.

Može li samostalnije?
[bye]

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

Nitko nije primjetio da su Azijati otvorili u zelenom[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a gdi je nestao ZERP?
ako dr. Ivo ostane ustrajan u ZERP prijeti nam blokada pregovora s EU…ako popusti HSS ide van iz vlade…pa gdi smo onda?
i kakav oporavak? to ako se jedan dan zazeleni burza, ne znači da je došlo do promijene trenda…potrajat će ovo još neko vrijeme…
a vidljivo je da se i u svijetu dešava isto…u Americi pogotovo…jedan dan ima dobrih vijesti, drugi dan su opet na rubu recesije…jedan dan završe u zelenom, drugi dan rone u crvenom…


a gdi je nestao ZERP? ako dr. Ivo ostane ustrajan u ZERP prijeti nam blokada pregovora s EU…ako popusti HSS ide van iz vlade…pa gdi smo onda? i kakav oporavak? to ako se jedan dan zazeleni burza, ne znači da je došlo do promijene trenda…potrajat će ovo još neko vrijeme… a vidljivo je da se i u svijetu dešava isto…u Americi pogotovo…jedan dan ima dobrih vijesti, drugi dan su opet na rubu recesije…jedan dan završe u zelenom, drugi dan rone u crvenom…

Ništa. Treba pripremati keš za nakrcavanje kad tomu dođe vrijeme. Sada to očito nije.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

[bye][bye][bye] Ako ovako nastavimo sa Friščićom možemo jedino na Balkan.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ja se slažem sa kolegom koji kaže da mi ne slijedimo nikoga, naprosto mi imamo svoju silaznu putanju. Može li samostalnije? [bye]

Koja glupa izjava. Potkrijepljena ničim. Grafički prikazi govore trend UP kolega. Otvorite oči.[bye]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma kakva blokada pregovora ako ne odustanemo od ZERP?!

Jucer je bio glavni razlog Gotovina. Danas ZERP. Sto je sutra? To su najobicnije ucjene. A usto mislim i da blefiraju. Kad Slovenija ne bude predsjedala EU ici sve to brze.

I koja je to dvolicnost. Slovenci i Talijani proglasili ZERP a mi ne smijemo?

Uostalom, sto prije udemo u EU to prije ce oni moci lovit nasu ribu. Al’ nije riba problem.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

FB isplaćuje dividendu!!!!!!!!!!!!!!![thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Fond hrvatskih branitelja isplaćuje dividendu
Business.hr
07.03.2008 09:39

Rok u kojem branitelji nisu mogli raspolagati svojim udjelima u Fondu hrvatskih branitelja ističe 12. travnja, a branitelji će dobiti između 19 i 23 kune dividende po udjelu, prenosi Jutarnji list.

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu

New Report

Close