Onima koji nisu imenovali povjerenika za otpad prijeti kazna do 300.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Onima koji nisu imenovali povjerenika za otpad prijeti kazna do 300.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zaustavio, kako, zašto? što će sada raditi oni koji su trebali vršiti izobrazbu, pa inspektori koji su trebali nadzirati provedbu, pa ovi pa oni. A, nema brige sad će donijeti Zakon/Uredbu o neprovedbi predmetnog Zakona/Uredbe pa će se opet nešto raditi. Tako je to kod nas.

To je za firme iznad 50 zaposlenih.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A mogli bi kao povjerenka za otpad zaposliti kojeg mladog covjeka sa zavrsenim fakultetom zastite prirode i okolisa, na kojeg se ne bi morala potrositi ni kuna za naknadnu izobrazbu, jer ju je on sam studirajuci vec debelo otplatio… A i za 5 godina studija je vjerojatno naucio puno vise o gospodarenju otpadon nego sto se moze nauciti na tom Vasem tecaju..

Uz toliko kazni, nameta i regulacija nevjerojatno je da netko investira.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


A mogli bi kao povjerenka za otpad zaposliti kojeg mladog covjeka sa zavrsenim fakultetom zastite prirode i okolisa, na kojeg se ne bi morala potrositi ni kuna za naknadnu izobrazbu, jer ju je on sam studirajuci vec debelo otplatio… A i za 5 godina studija je vjerojatno naucio puno vise o gospodarenju otpadon nego sto se moze nauciti na tom Vasem tecaju..

Ti tecajevi nisu da se nesto nauci, nego da se pokupi lova.
Kolega mi je isao na izobrazbu za odgovornu osobu za gospodarenje otpadom (30 godina se time bavi). Od predvidjenih 20ak sati nastave, odradili su nekih 6.
Cijena 2×2500 kn za njega i zamjenika odgovorne osobe za gospodarenje otpadom (sin).

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Austrougarska administracija sa turskim mentalitetom! I na kraju se rijetki drže propisa….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close