Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Evo nazvat ću kolegu njetta, pa ti javim

Pa za njetta si več rekao da je na poslu, za Marka znam da ima dovoljno drugih stvari za radit kad je lijepo vrijeme….još je bilo nekih ljudi na okupljanju[rolleyes]

[emo_cool]


Evo odgovora kolega njetto se stručno usavršava, na poslijediplomskom studiju, i šalje tople pozdrave rekao je da ne trebaš ništa brinuti, a ako šta treba da može ostaviti br. mobitela pa da se čujete.[smiley]

Brzo si ti to obavio[huh] ali kako ne volim telefonske razgovore, ipak više ono iz oči u oči, ne trebam njegovog broja…doči če on kad bude imao vremena[thumbsup]

[emo_cool]

Iskreno i ja sam takav, možda to nije dobo, ali novac malo cijenim, pa me ni pad toliko ne zabrinjava, ionako bi ga potrošio na nešto drugo, a u životu su mi važnije druge stvari [smiley]

Ne sumljamo u njega, a ne gori nigdje pa tako, nek čovjek obavi sve polako na miru[wink]

Deny_08 kako moram sad otiči želim ti lijep dan i vikend…uživaj u drugim stvarima[proud]

[emo_cool]

I ja tebi također ugodan vikend[smiley]

nakon uspješnog tjedna tribalo je večeras bit ugodno druženje ,,ali koliko vidim nije nigdje rezervirano……..kako su velike gužve znači ništa danas…….odmorite se…

mark pozdrav !!!
pa ja sam javio da ne dolazim – tako da okupljanje če sigurno bit i to u velikom broju[lol]


nakon uspješnog tjedna tribalo je večeras bit ugodno druženje ,,ali koliko vidim nije nigdje rezervirano……..kako su velike gužve znači ništa danas…….odmorite se…

Kako nema,je li doktor napisao prije par dana da je rezervirano u Calypsa po starome,a ti si svaki dan sa njim na skypu pa me čudi ovo tvoje što si napisa[shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Svima ugodno druženje u Calypsa, pobigla mi lađa…….[bye]

mark1:

nakon uspješnog tjedna tribalo je večeras bit ugodno druženje ,,ali koliko vidim nije nigdje rezervirano……..kako su velike gužve znači ništa danas…….odmorite se…

Kako nema,je li doktor napisao prije par dana da je rezervirano u Calypsa po starome,a ti si svaki dan sa njim na skypu pa me čudi ovo tvoje što si napisa[shocked][shocked]

a moj zeko kakva su vrimena neznaš šti si ruča jučer , a ne šta je napisano prije par dana…..a skype….dobra stvarčica

Mark dođi na okupljanje da se riješim duga ( bezalkoholna 0,66)

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

New Report

Close