Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


i kakva su razmišljanja o dionicama?

Dionice su dugoročno ulaganje!!![lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ima ih po odličnim cijenama a ja ću ipak čekati još neko vrijeme amerika u debelom plusu što bi se moglo odraziti i na našu burzu.Ali ako nešto brzo raste ože brzo i nazad stoga je moguće da je ovo još jedan bulltrap a iduće dno je opet nešto niže nego ono od jučer i tako redom.Ako stvarno dođe do preokreta trenda biti će dovoljno vremena da se to detektira i da se uđe u neku od dionica i stigne se zaradit.ja osobno još neću ništa poduzimat dok se situacija ne smiri ili mi ne dođe filing za kupovinu


Ford: ” i kakva su razmišljanja o dionicama? ” Dionice su dugoročno ulaganje!!![lol]

[smiley][smiley][smiley]

s obzirom da su ameri snizili stopu za još 0,75% i istovremeno pustili u opticaj dodatnih 200 mlrd USD mislim da je današnji rast trebao biti i veći….
vidit ćemo situaciju u četvrtak i petak – ako bude u americi opet crvenilo moglo bi biti gadno…

di je ova ekipa sa skypa…kupio sam danas ZVZD po tisuću kuna i sad imam hanfu za vratom, transakciju mi poništilo a pare nije vratilo…


di je ova ekipa sa skypa…kupio sam danas ZVZD po tisuću kuna i sad imam hanfu za vratom, transakciju mi poništilo a pare nije vratilo…

Neću se više družiti sa kriminalcima….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Ima ih po odličnim cijenama a ja ću ipak čekati još neko vrijeme amerika u debelom plusu što bi se moglo odraziti i na našu burzu.Ali ako nešto brzo raste ože brzo i nazad stoga je moguće da je ovo još jedan bulltrap a iduće dno je opet nešto niže nego ono od jučer i tako redom.Ako stvarno dođe do preokreta trenda biti će dovoljno vremena da se to detektira i da se uđe u neku od dionica i stigne se zaradit.ja osobno još neću ništa poduzimat dok se situacija ne smiri ili mi ne dođe filing za kupovinu

Sutra up bez obzira na Amere….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

zeko: ” Opet nema nikoga[shocked][shocked] ” ….a tu si ,govore ljudi da imaš goste…[angry]

[lol] [lol] [lol] [lol]
Ma otišli su,zaheba sam šta mogu[pray]


A onda ti je oprošteno…..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Zašto misliš da je sutra up bez obzira na amere


Sutra up bez obzira na Amere….

a prekosutra?


Zašto misliš da je sutra up bez obzira na amere

Njušim Nik…….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

Sutra up bez obzira na Amere….

a prekosutra?


……mislim kontra…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close