Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Danas mi je oko 16.00 baš bilo lipo čitat kako Mateja titra Croman-a……[lol] [lol] [lol]

A zašto da ne, kad volim čitat njegove poruke i analize…ako ostale smeta neka ni ne gledaju, a meni je to stvarno zanimljivo i voljela bi naučit više o tome….i da ne zaboravim, pozdrav svima[smiley]

[emo_cool]


njetto: ” Danas mi je oko 16.00 baš bilo lipo čitat kako Mateja titra Croman-a……[lol] [lol] [lol] ” A zašto da ne, kad volim čitat njegove poruke i analize…ako ostale smeta neka ni ne gledaju, a meni je to stvarno zanimljivo i voljela bi naučit više o tome….i da ne zaboravim, pozdrav svima[smiley]

Ma ja to kažem kao pozitivno, jer ga i ja titram…….čak sam ga nekidan pita šta je ima za ručak,….[lol]

Sve je stvar psihe.....

Ti ga više zezaš nego nešto drugo…

[emo_cool]


octopus: ” dobro večer svima !! ” Gledam dnevnik pa sam čuo da slovenci traže isplatu štete za ZERP, jer da nisu mogli lovit skuše i srdele…. Kad bi mi skupili svoj dio te štete, bili im ti to odnija kad dođeš…….[lol] [lol] [lol]

molim ajde skupite …ponit ču !! tribat če meni[lol]


Ti ga više zezaš nego nešto drugo…

Jaaaaa, ma daj, pa vatan ga na emocije,….ka ja san ruča njoke bili i ti da ti napravim a ti nama analize,….nije to zezanje…..vidin tip je napet ko struna……pa da stavi neki avatar…..[lol]

Sve je stvar psihe.....

slow down,……….


njetto: ” octopus: ” dobro večer svima !! ” Gledam dnevnik pa sam čuo da slovenci traže isplatu štete za ZERP, jer da nisu mogli lovit skuše i srdele…. Kad bi mi skupili svoj dio te štete, bili im ti to odnija kad dođeš…….[lol] [lol] [lol] ” molim ajde skupite …ponit ču !! tribat če meni[lol]

Ma vidi ti njega, on se odma zalipija za lovu…..ma dajjjjj,….ja ću donit…..[cool]

Sve je stvar psihe.....


slow down,……….

Ionako je reka da neće više pisat…..

Sve je stvar psihe.....

ja sam mislio dio u ribi ( par kila) … a ti odmah da sam ja pomislio na pare??!![embarass]


mateja: ” Ti ga više zezaš nego nešto drugo… ” Jaaaaa, ma daj, pa vatan ga na emocije,….ka ja san ruča njoke bili i ti da ti napravim a ti nama analize,….nije to zezanje…..vidin tip je napet ko struna……pa da stavi neki avatar…..[lol]

Ali uprkos zaista velikim provokacijama čovjek nije odustao i upravo stavlja nove analize, koje je do sad pogledalo dosta forumaša…a ako ti praviš tako dobre njoke, da bi dobio analize, onda se pitam što sve bi ti dobio još sa njima…

[emo_cool]


njetto: ” mateja: ” Ti ga više zezaš nego nešto drugo… ” Jaaaaa, ma daj, pa vatan ga na emocije,….ka ja san ruča njoke bili i ti da ti napravim a ti nama analize,….nije to zezanje…..vidin tip je napet ko struna……pa da stavi neki avatar…..[lol] ” Ali uprkos zaista velikim provokacijama čovjek nije odustao i upravo stavlja nove analize, koje je do sad pogledalo dosta forumaša…a ako ti praviš tako dobre njoke, da bi dobio analize, onda se pitam što sve bi ti dobio još sa njima…

Sve….[cool]

Sve je stvar psihe.....


ja sam mislio dio u ribi ( par kila) … a ti odmah da sam ja pomislio na pare??!![embarass]

Usmrdila bi tise riba,….bolje lova…

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close