Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

drchip

danas neki miran dan….PUNT se drži stabilno…. a Hamlet mi se smija kad sam reka da ću rasprodat JMNC i KNZM i utuć sve u PUNT

mislim da se danas smije samo nikson!!
ako se ne javim 2 dana onda je to to [lol]


mislim da se danas smije samo nikson!! ako se ne javim 2 dana onda je to to [lol]

Pa vidiš da je i Fordu miran dan, izgleda smo mi Slovenci previše napeti u tim stvarima[huh]

[emo_cool]

ma Ford se iskrca prije par dana…a posle mu internet nije radio da šalje mail[lol]


octopus: ” mislim da se danas smije samo nikson!! ako se ne javim 2 dana onda je to to [lol] ” Pa vidiš da je i Fordu miran dan, izgleda smo mi Slovenci previše napeti u tim stvarima[huh]

sorry Mateja kad izbrojim cifre jaaaako sam napet[lol]

Mislim da nas je više takvih danas[lol]

[emo_cool]


ma Ford se iskrca prije par dana…a posle mu internet nije radio da šalje mail[lol]

jel to opet zeku pokušavaš nahuškat na mene
[undecid]

Idem se ja sad liječit…uz koje laško znam da će mi bit bolje[cool]

[emo_cool]

Octopuse ne smijem se jer nije situacija za smijati se.Iskreno volio bi da cjene odu gori bar malo jer ako se ovo nastavi još par dana ode sve u pišku višku.Fondovi ne kupuju ništa jer izgleda da dolazi do odljeva novca iz fondova.Povećava se rast oročenih štednji u bankama.Dakle izgleda da kapital polako ali sigurno napušta burzu.
Rećemo crobex padne na 3000-3200 bodova baš me zanima ko će kune uložit u dionice premda bi se po tim cijenama dalo iznać more odličnih firmi.Našim mirovinskim fondovima je naše tržište prenapuhan 30-50% a prije misec dana su kupovali po značajno višim cijenama.Moje skromno mišljenje je to ako uskoro netko ne postavi leđa ispod dionica[bye][bye] crobexu.

situacija je danas katastrofalna… a ti octopus nemaš danas šta plakat kad si u cashu preko 50%

niksone investicijski fondovi ne mogu podmetnit leđa iz razloga koje si i sam spomenio – nemaju casha niti za isplatu udjela a kamoli za kupovanje dionica u večem obimu
mali investitori – največim dijelom nemaju puno gotovine jer su ih zadnja 3-4 bull trapa satrala a ako i imaju nešto gotovine sad nemaju hrabrost uložit i čekaju da sve još padne
mirovinski fondovi – to su kriminalci kakvih nema….dat njima novce za mirovine isto kao dat vuku da čuva ovce….

New Report

Close